Kursy językowe

Specjalistyczne kursy językowe dedykowane tłumaczom, prawnikom, lekarzom i innym grupom zawodowym

Oferujemy kursy w grupach, jak i możliwość zajęć indywidualnych!

Czy masz problemy z aktywnym stosowaniem języka francuskiego? Praktyczna metoda komunikacyjna wdrożona na naszych zajęciach pozwala uczestnikom na rozwijanie w szybkim tempie umiejętności pisania, wypowiadania się, a także stosowania zasad gramatycznych w praktyce.

Kursy językowe kierujemy do osób, dla których język francuski jest narzędziem w codziennej pracy, albo do tych, którzy chcieliby wejść na tę ścieżkę. Bowiem oprócz języka uczymy również, jak poruszać się we współczesnych realiach biznesu i francuskiej kulturze pracy.
Praca na zajęciach prowadzona jest w oparciu o autorskie opracowanie zawierające materiały źródłowe, dokumenty mające powszechne zastosowanie w biznesie, ćwiczenia, słowniczek oraz wykaz specjalistycznych zwrotów.

Pamiętaj!
Ty masz swój cel, ale my także. Naszym celem jest metodyczne, konsekwentne i skuteczne pogłębianie wiedzy językowej uczestników szkoleń. Marzymy, abyście po kursach osiągali biegłość w obszarach merytorycznych, nad którymi wspólnie pracowaliśmy!
Jeśli francuski jest Twoją pasją i / lub narzędziem w codziennej pracy, na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami lub zapytaj o ofertę indywidualną.

OPINIE

W kursach organizowanych przez CCIFP uczestniczyłam na przestrzeni lat wielokrotnie i już po pierwszym z nich wiedziałam, że nie będzie to przygoda jednorazowa. Pani Dorota jest specjalistką największego kalibru – jej wiedza i przygotowanie do zajęć są imponujące, a stosowane metody niezwykle skuteczne. Zdobyta wiedza pozwoliła mi na zdanie egzaminu na tłumacza przysięgłego w pierwszym podejściu, ale korzystam w niej również na co dzień w pracy tłumacza przysięgłego.

Dorota Żurawińska-Nielek
Tłumacz przysięgły języków francuskiego i angielskiego

Poznaj opinie naszych kursantów!

Nie jesteś przekonany, że znalazłeś, czego potrzebujesz? Zadzwoń, postaram się rozwiać wątpliwości.

Karolina Modrykamień-Krzyżanowska
karolina.modrykamien@ccifp.pl
+48 506 166 736

Kontakt
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!