ROZWÓJ ZAGRANICZNY

Le Booster - Centrum Rozwoju Biznesu pomaga firmom polskim i francuskim w pozyskiwaniu wiarygodnych partnerów biznesowych. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie nawiązywania kontaktów handlowych, a naszym celem jest doprowadzenie do spotkania między polskimi i francuskimi firmami zainteresowanymi współpracą.

Le Booster to nowoczesny inkubator biznesu, w którym Twoja firma znajdzie indywidualne i kompleksowe wsparcie w eksporcie i rozwoju na rynkach francuskojęzycznych.

Oprócz udzielania informacji makroekonomicznych o obu rynkach, świadczymy m.in.  usługi polegające na wyszukiwaniu partnerów zgodnie ze specyficznymi potrzebami naszych klientów, możemy reprezentować Twoją firmę w kontaktach handlowych, pozyskamy klientów dla Twoich produktów lub przygotujemy cię do udziału w targach branżowych we Francji.

Centrum Rozwoju Biznesu ma na swoim koncie współprace z największymi graczami, zarówno pośród firm polskich jak i francuskich, które dzięki dopasowanym usługom Le Booster osiągnęły sukces komercyjny.

 

 

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Mamy ponad 20 lat doświadczenia i obsłużyliśmy 650 firm polskich i francuskich.
  • Naszymi projektami zajmują się dwukulturowi i dwujęzyczni doradcy, biegle poruszający się po świecie biznesu francuskiego.
  • Oferujemy usługi skrojone według potrzeb małych eksporterów, jak i dużych firm zainteresowanych długofalowym rozwojem na rynkach francuskojęzycznych.
  • Jesteśmy rozpoznawalną marką, a pozycję Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej ugruntowuje we Francji jej przynależność do sieci Izb Francuskich na świecie (CCI France International).

 

Zaufali nam...

 

 

Rozwiń swój biznes na rynkach zagranicznych

Skontaktuj się z nami

Sylwia Bojanowska
Business Development Outsourcing Manager
Tel: +48 514 601 810
sylwia.bojanowska@ccifp.pl

Kontakt
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!