Szkolenia międzykulturowe dla firm

Szkolenia z kompetencji międzykulturowych dla Twojej firmy

Francusko-Polska Izba Gospodarcza od ponad trzydziestu lat stara się przybliżać świat biznesu francuskiego i polskiego. W odpowiedzi na Państwa potrzeby, oferujemy szkolenia dla pracowników mające na celu lepsze wzajemne zrozumienie pracowników po polskiej i francuskiej stronie.

Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń rozwojowych i językowych, które mają na celu polepszenie komunikacji, a przez to zwiększenie efektywności pracy w polsko-francuskich organizacjach.

 

 

 

 

Proponujemy Państwu dwie kategorie szkoleń:

  • Szkolenie międzykulturowe pomoże w lepszym zrozumieniu reakcji, potrzeb i kodów kulturowych, jakimi posługują się Polacy oraz Francuzi. Widzimy, że często w zespołach polsko-francuskich dochodzi do konfliktów z powodu braku wzajemnego zrozumienia. Ten warsztat adresujemy do Polaków współpracujących z Francuzami lub do Francuzów, którzy na codzień mają relacje zawodowe z pracownikami w Polsce. Nie stanowi dla nas problemu zorganizowanie spotkania w języku francuskim lub polskim. Szkolmy management wysokiego szczebla, dyrektorów czy działy handlowe.
  • Szkolenie językowe z francuskiego w biznesie. To wyjątkowe kursy i krótkie szkolenia dedykowane pracownikom firm w Polsce, pozwalające na osiągnięcie biegłości językowej i sprawniejsze porozumiewanie się w środowisku frankofońskim w Państwa branży. Oferowane kursy mogą być całoroczne, proponowane pracownikom w ramach benefitów, indywidualne lub grupowe, a także w formie krótszych warsztatów językowych, skierowanych na konkretną potrzebę.

 

 

Wybierz interesujące Cię szkolenia

Aby zwiększyć komfort i efektywność pracy w zespołach francusko-polskich, należy wyposażyć pracowników w odpowiednie narzędzia. Dzięki naszemu szkoleniu poznasz kluczowe elementy kodów kulturowych używanych przez Francuzów i Polaków.

Pomożemy Ci również w nauce języka francuskiego. Oferujemy specjalistyczne kursy biznesowe, w tym kursy poświęcone specyficznemu słownictwu sektora, w którym działa Twoja firma.

Zdobywaj wiedzę z CCIFP

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy!
Nie jesteś przekonany, że znalazłeś, czego potrzebujesz? Zadzwoń, postaramy się rozwiać wątpliwości.

ccifp(@)ccifp.pl
+48 225 212 140

Kontakt
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!