Kursy językowe

FRANCUSKI SPECJALISTYCZNY I DLA BIZNESU

OFEROWANE PRZEZ NAS KURSY I SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA JĘZYKOWE ONLINE I STACJONARNE SKIEROWANE SĄ DO LUDZI BIZNESU, PRAWNIKÓW, TŁUMACZY, OSÓB PRAGNĄCYCH ZWIĘKSZYĆ SWOJE KOMPETENCJE W OBSZARZE JĘZYKA FRANCUSKIEGO.

Dlaczego warto?

Nauka francuskiego z nami stanowi odpowiedź na potrzeby indywidualne i potrzeby Twojej firmy – oprócz języka uczymy, jak poruszać się we współczesnych realiach biznesu i francuskiej kultury pracy.

Praca na zajęciach prowadzona jest w oparciu o autorskie opracowanie zawierające materiały źródłowe, dokumenty mające powszechne zastosowanie w biznesie, ćwiczenia, słowniczek oraz wykaz specjalistycznych zwrotów. Praktyczna metoda komunikacyjna pozwala uczestnikom na rozwijanie w szybkim tempie umiejętności pisania, wypowiadania się, a także stosowania zasad gramatycznych w praktyce.

Jeśli francuski jest Twoją pasją i / lub narzędziem w codziennej pracy, na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie.

PAMIĘTAJ!
Poza specjalistycznymi szkoleniami tematycznymi oferujemy zajęcia indywidualne oraz kursy zamknięte wewnątrz firm. Na pewno znajdziesz dla siebie i swoich pracowników to, czego szukasz.

NADCHODZĄCE SZKOLENIA JĘZYKOWE - POZNAJ OFERTĘ:

Pogotowie językowe

Uruchamiamy „Pogotowie językowe” – spersonalizowane zajęcia i konsultacje z języka francuskiego dopasowane do aktualnych, nawet nagłych potrzeb.

Nasze wsparcie może obejmować pomoc m.in. w:
- przygotowaniu się do wyjazdu służbowego
- przygotowaniu się do prezentacji, wystąpienia w języku francuskim
- redagowaniu dokumentów
- korekcie materiału biznesowego
- i wielu innych punktowych potrzebach językowych


Wycena usługi przygotowana jest za każdym razem indywidualnie w zależności od skali wsparcia, stopnia specjalizacji oraz kwestii logistycznych.

Zapytaj o ofertę
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!