Kursy językowe

FRANCUSKI SPECJALISTYCZNY I DLA BIZNESU

OFEROWANE PRZEZ NAS KURSY SPECJALISTYCZNE ORAZ SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU SKIEROWANE SĄ DO SPECJALISTÓW, PRAWNIKÓW, TŁUMACZY, OSÓB PRAGNĄCYCH ZWIĘKSZYĆ SWOJE KOMPETENCJE W OBSZARZE JĘZYKA FRANCUSKIEGO.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE.

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Kursy i szkolenia językowe kierujemy do osób, dla których język francuski jest narzędziem w codziennej pracy, albo do tych, którzy chcieliby wejść na tę ścieżkę. Bowiem oprócz języka uczymy również, jak poruszać się we współczesnych realiach biznesu i francuskiej kulturze pracy.

Praca na zajęciach prowadzona jest w oparciu o autorskie opracowanie zawierające materiały źródłowe, dokumenty mające powszechne zastosowanie w biznesie, ćwiczenia, słowniczek oraz wykaz specjalistycznych zwrotów.

Czy masz problemy z aktywnym stosowaniem języka francuskiego? Praktyczna metoda komunikacyjna wdrożona na naszych zajęciach pozwala uczestnikom na rozwijanie w szybkim tempie umiejętności pisania, wypowiadania się, a także stosowania zasad gramatycznych w praktyce.

Ty masz swój cel, ale my także. Naszym celem jest metodyczne, konsekwentne i skuteczne pogłębianie wiedzy językowej uczestników szkoleń. Marzymy, abyście po kursach osiągali biegłość w obszarach merytorycznych, nad którymi wspólnie pracowaliśmy!


Jeśli francuski jest Twoją pasją i / lub narzędziem w codziennej pracy, na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami lub zapytaj o ofertę indywidualną.

 

PAMIĘTAJ!
Nie znalazłeś czego szukasz? Zgłoś się do nas po ofertę szkolenia językowego stworzonego pod specyficzne potrzeby Twoje i Twojego zespołu. Z przyjemnością zorganizujemy dla Was szkolenie pod klucz.

 

 

NADCHODZĄCE SZKOLENIA JĘZYKOWE - ZAPISY:

OPINIE

W kursach organizowanych przez CCIFP uczestniczyłam na przestrzeni lat wielokrotnie i już po pierwszym z nich wiedziałam, że nie będzie to przygoda jednorazowa. Pani Dorota jest specjalistką największego kalibru – jej wiedza i przygotowanie do zajęć są imponujące, a stosowane metody niezwykle skuteczne. Zdobyta wiedza pozwoliła mi na zdanie egzaminu na tłumacza przysięgłego w pierwszym podejściu, ale korzystam w niej również na co dzień w pracy tłumacza przysięgłego.

Dorota Żurawińska-Nielek
Tłumacz przysięgły języków francuskiego i angielskiego

Poznaj opinie naszych kursantów!
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!