Podsumowanie wydarzeń  •  Referencje  •  Szkolenie

Opinie uczestników szkoleń językowych

Realizowane kursy specjalistyczne są zawsze bardzo dobrze przygotowane, zarówno te roczne lub semestralne kursy ogólne, jak i te krótsze kursy skupione na konkretnej dziedzinie prawa lub gospodarki. Formuła zajęć jest bardzo zróżnicowana i obejmuje ćwiczenia na autentycznych i aktualnych dokumentach i aktach prawnych. Zajęcia odbywają się w niezwykle sympatycznej atmosferze pozwalającej na swobodne rozstrzyganie wątpliwości związanych z występującymi w codziennej pracy dylematami tłumaczeniowymi i językowymi.

Radosław Wiśniewski, adwokat

 

 

Z wielką przyjemnością uczestniczyłam w dwóch edycjach szkolenia poświęconego korespondencji mailowej w języku francuskim. Urzekła mnie kultura osobista Wykładowczyni, zachwyciła doskonała znajomość języka, drobiazgowa analiza tekstów i przygotowanie do zajęć, a także otwartość na uwagi kursantów. Praca przebiegała wzorowo, w atmosferze wzajemnego szacunku. Zdobytą wiedzę od razu i bezpośrednio wykorzystałam w codziennej pracy : moje maile zyskały na przejrzystości, zwięzłości i efektywności. Bardzo doceniłam również pracę i świetny kontakt z Administracją ds. szkoleń. Dziękuję bardzo !

Ewa, sekretarz szkoły

 

 

Kurs języka francuskiego dla prawników to dawka praktycznej wiedzy na bardzo wysokim poziomie i do tego podana w ciekawy sposób. Pani Dorota ma niesamowitą wiedzę, jest bardzo profesjonalna i zawsze świetnie przygotowana do zajęć.  Polecam ten kurs dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją – już bardzo dobrą - znajomość francuskiego i wzbogacić o specjalistyczne słownictwo z poszczególnych dziedzin prawa.

Joanna Affre, adwokat

Kancelaria Affre i Wspólnicy

 

 

Uczestniczyłam z dwóch kursach języka francuskiego organizowanych przez CCIFP: kurs języka francuskiego prawniczego i maile służbowe w praktyce. Oba były prowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Pani Dorota jest wspaniałym nauczycielem, nie tylko doskonale włada językiem francuskim, ale jest cierpliwa, miła, z ogromnym poczuciem humoru, co stanowiło wartość dodaną do kursku językowego. Szkoleniach były prowadzone w sposób bardzo zróżnicowany, ciekawy i dynamiczny co powodowało, że czas na nich mijał bardzo szybko, a co ważniejsze efektywnie. Także uczestnicy kursów to zwykle osoby przyjazne, wykonujące ciekawe zawody, z wysokimi umiejętnościami językowymi, co dla mnie osobiście stanowiło okazję do miłych spotkań, ale przede wszystkim motywowało do dalszej pracy nad językiem.”

Anna Lulis

Partner w Kancelarii Adwokaci Lulis Eckhardt i Partnerzy

 

 

W kursach organizowanych przez CCIFP uczestniczyłam na przestrzeni lat wielokrotnie i już po pierwszym z nich wiedziałam, że nie będzie to przygoda jednorazowa. Pani Dorota jest specjalistką największego kalibru – jej wiedza i przygotowanie do zajęć są imponujące, a stosowane metody niezwykle skuteczne. Zdobyta wiedza pozwoliła mi na zdanie egzaminu na tłumacza przysięgłego w pierwszym podejściu, ale korzystam w niej również na co dzień w pracy tłumacza przysięgłego.

Dorota Żurawińska-Nielek

Tłumacz przysięgły języków francuskiego i angielskiego

 

 

Bardzo dziękuję za zorganizowanie szkoleń: Francuski w nieruchomościach (12h), Francuski prawniczy – kurs intensywny (20h) w formie zdalnej. Powyższe szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Prowadząca szkolenia, pani Dorota Bruś, posiadająca duże doświadczenie oraz obszerną wiedzę, wykazała się ogromnym zaangażowaniem oraz umiejętnością przekazywania tej wiedzy. Z przyjemnością polecam FRANCUSKO-POLSKĄ IZBĘ GOSPODARCZĄ / CCI FRANCE POLOGNE jako organizatora szkoleń za ich profesjonalną koordynację.

Jolanta Bargy 

Tłumacz przysięgły języka polskiego i francuskiego przy Sądzie Apelacyjnym w Rennes 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!