Komitet CSR - Jak angażować pracowników w działania CSR?


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych*

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Działania firmy w zakresie CSR opierają się w dużej mierze na zaangażowaniu pracowników. Bez ich udziału nawet najbardziej zaawansowane strategie mogą okazać się tylko pustą formą. W jaki zatem sposób włączać osoby pracujące na rożnych szczeblach w firmie w projekty CSR? Czy wolontariat pracowniczy jest jedyną formułą partycypacji? W jaki sposób należy go zorganizować, by było to działanie długofalowe, przynoszące korzyści samej organizacji jak i partnerom zewnętrznym? Które formy angażowania sprawdzają się w dużych strukturach, a które w firmach z sektora MŚP? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w trakcie marcowego Komitetu CSR Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

 

>

W pierwszej części eksperci Crido Taxand zaproponuj? nam kilka sprawdzonych rozwi?zań na angażowanie pracowników.

Druga część Komitetu CSR będzie miała formę otwartej dyskusji. Wszyscy uczestnicy będ? mieli okazję podzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami w zakresie angażowania pracowników w działania CSR. Inspiracj? do rozmowy będ? przykłady z takich firm jak: Sanofi Aventis, Leroy Merlin, czy Faurecia. Liczymy na Państwa aktywność i dzielenie się wiedz? z pozostałymi uczestnikami Komitetu CSR.

Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 26.02.2015 poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie.  

*Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie przyjd? na spotkanie i nie anuluj? swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!