Klub Kobiecego biznesu - czy styl zarządzania ma płeć?

Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94/98
See on map

Język :
polski

Cena : bezpłatne*

Passé

L'événement est terminé.

Podczas najbliższego spotkania Klubu Kobiecego Biznesu, które odbędzie się w hotelu Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94/98 porozmawiamy o tym czy zarządzanie ma płeć i czy kobiety zarządzają inaczej niż mężczyźni? Czego współczesne firmy oczekują od lidera i jak w te oczekiwania wpisują się kobiety?

>

Spotkanie rozpoczniemy od prezentacji Dr Ewy Lisowskiej ze Szkoły Głównej Handlowej, która wprowadzi nas w temat kobiecego stylu zarz?dzania współgraj?cego z aktualn? sytuacj? gospodarcz?.

Gościem specjalnym CCIFP i Haliny Piaseckiej będzie również Małgorzata Morek, Dyrektor ds. rozwoju franczyzy Grupy Hotelowej Orbis, uznana przez miesięcznik „Hotelarz" za Osobowość Roku 2013. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i aktywnie wspiera kobiety zachęcaj?c je do rozwoju poprzez swoj? działalność w sieci Women at Accor Generation (WAAG) w regionie Polski i Krajów Bałtyckich.

Po rozmowie jak zawsze zapraszamy na networking, wszystko w nieformalnej atmosferze, przy kieliszku wina.

Zapraszamy!

*Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 7.03.2014 poprzez wypełnienie formularza na stronie. Wydarzenie bezpłatne. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 6.03 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Partnerzy

ZAPRASZAMY NA ŚWIATOWY SZCZYT KOBIET 5-7 czerwca 2014r.
więcej informacji i zapisy http://globewomen.org/globalsummit/

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!