6.10 International Business Meeting w Krakowie

Cena :
bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowawe współpracy z Belgian Business Chamber, Polsko-Szwajcarsk? Izb? Handlow?oraz Skandynawsko-Polsk? Izb? Handlow?  

maj? przyjemność zaprosić naInternational Business Meeting  6 października 2011 roku w KrakowiePlany rozwoju Krakowa - nowe możliwości dla inwestorów?Sponsor wydarzenia : CFE POLSKAPROGRAM SPOTKANIACzęść I16:30-17:00 Wizyta w Centrum Obsługi Inwestora  - ul. Bracka 1Część IIHotel Radisson Blu Krakow (Sala "Halka", 1. piętro),  ul. Straszewskiego 17, Krakow17:15 - 17:30Rejestracja uczestników17:30 - 17:40Oficjalne otwarcie przez przedstawicieli Izb17:40 - 18:15Prelekcja "Plany rozwoju Krakowa" i dyskusja z publiczności?Pani Elżbieta Koterba, Wiceprezydent Krakowa18:10 – 18:20

Prezentacja"Efekt synergii na przykładzie realizacji inwestycji CFE Polska w regionie Małopolski"Pani Małgorzata Boroń, Kierownik Reginalny, CFE Polska Sp. z o.o.

18:20 – 20:30 International Business Mixer - Bufet, networking, loteria wizytówkowa

Spotkanie odbędzie się w języku polskim, z możliwości? tłumaczenia na angielski.Wstęp wolny  dla członków i osób zaproszonych przez Izby.Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 30 września wraz ze wskazaniem części, w których chc? Państwo uczestniczyć, na adres membres(@)ccifp.pl .

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!