Aktualności firm stowarzyszonych  •  Partnerzy

Przekaż 1% podatku na cele dobroczynne

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza jak co roku do przekazania w rozliczeniu podatkowym PIT 1% podatku na rzecz wybranej organizacji charytatywnej.
Poniżej przedstawiamy akcje organizacji partnerskich, do których wsparcia bardzo Państwa zachęcamy!


 

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich - przyjaciele osób starszych

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich każdego dnia daje samotnym starszym osobom oparcie i poczucie bezpieczeństwa.

Przekaż 1% i spraw, by Telefon Zaufania dla osób starszych wspierał setki potrzebujących seniorów w całej Polsce!

Numer KRS: 0000169750

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Fundacja Słoneczko - Wsparcie i pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji oraz leczenia Tomka Lewczuka

Tomek urodził się w 2008 r. i od pierwszego dnia życia boryka się z różnymi problemami zdrowotnymi. Najpoważniejszym z nich jest mózgowe porażenie dziecięce, które zaburza jego rozwój fizyczny i intelektualny, w tym rozwój mowy. Według rehabilitantów i lekarzy istnieje duża szansa, że Tomaszek w przyszłości będzie w pełni samodzielny. 
W związku z tym pragniemy podziękować wszystkim życzliwym nam osobom i firmom za dotychczasową pomoc. W dalszym też ciągu prosimy o wsparcie, bo tylko dzięki Waszej dobrej woli uda nam się osiągnąć postawione cele - Tomek wyzdrowieje i będzie w pełni samodzielny.

Będziemy Państwu wdzięczni za przekazanie na nasz cel choćby najmniejszej kwoty – bo liczy się każda złotówka.

Dane potrzebne do przekazania  1%  podatku:

NUMER KRS:   0000186434
Cel szczegółowy 1%:    Lewczuk Tomasz 61/L
 

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Fundacja Tęczowy Dom

Fundacja „Tęczowy Dom” powstała po to, aby na twarzach osób niewidomych i słabowidzących, które są także niepełnosprawne, częściej pojawiał się uśmiech.

Głównym celem jest stworzenie całodobowego domu opieki, gdzie niepełnosprawne osoby będą miały zapewnione godne życie. Miejsca dostosowanego do ich niepełnosprawności, gdzie panuje przyjazna, domowa atmosfera. Miejsca, gdzie rodzice mają pewność, że podczas ich nieobecności dzieci są bezpieczne i szczęśliwe.

NUMER KRS: 0000 149 736

WIĘCEJ INFORMACJI

Fundacja Vis Maior

Fundacja Vis Maior od 18 lat działa na rzecz osób niewidomych i słabowidzących.

Organizujemy specjalistyczne szkolenia i przedstawiamy osobom niewidomym rozwiązania ułatwiające życie codzienne oraz podjęcie pracy (m.in. poruszanie się z białą laską, gotowanie, obsługa komputera, pismo Braille'a).

NUMER KRS: 0000 136 590

WIĘCEJ INFORMACJI

Fundacja Dziecięca Fantazja

Fantazja jest organizacją pozarządową działającą non-profit od 2003 r. bez żadnych stałych dotacji. Spełniamy marzenia dzieci nieuleczalnie, ciężko i przewlekle chorych.

Ze środków pozyskanych z 1% spełniamy marzenia najbardziej potrzebujących dzieci, najpilniejsze i te, na które dzieci czekają najdłużej. Można też przekazać 1% na spełnienie marzenia konkretnego dziecka z naszej bazy, wówczas w celu szczegółowym należy napisać imię i nazwisko dziecka (do uzyskania albo bezpośrednio od dziecka lub od nas drogą mailową).

NUMER KRS: 0000168783

WIĘCEJ INFORMACJI

 

UNICEF

UNICEF Polska zachęca Państwa do przekazania 1% podatku przy rozliczeniu podatku za ubiegły rok. Przekazane przez Państwa środki zostaną przeznaczone na realizację programów pomocy humanitarnej UNICEF na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci i ich rodzin, nawet w najbardziej oddalonych miejscach na świecie.

Przekaż UNICEF Polska swój 1% podatku, podaruj dziecku bezpieczne dzieciństwo.

NUMER KRS: 0000107957

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Fundacja Habitat for Humanity Poland

W Polsce tysiące dzieci nie ma domu lub żyje w złych warunkach bez dostępu do bieżącej wody lub łazienki. Brak mieszkania to brak fundamentu, bez którego trudno się rozwijać.
Już od 29 lat pomagamy rodzinom w trudnej sytuacji, samotnym osobom, cudzoziemcom zapewnić dach nad głową. Wsparliśmy już 4.500 tysiąca osób w potrzebie. Dom to więcej niż cztery ściany. Dom daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala rozwinąć skrzydła. Pomóż nam zapewnić dom!

Przekaż 1% i pomóż zapewnić dom!

NUMER KRS: 0000143344

WIĘCEJ INFORMACJI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!