Aktualności firm stowarzyszonych

Bezpieczne dzieciństwo, to lepszy świat dla przyszłych pokoleń

UNICEF Polska zachęca Państwa do przekazania 1% podatku przy rozliczeniu podatku za ubiegły rok. Przekazane przez Państwa środki zostaną przeznaczone na realizację programów pomocy humanitarnej UNICEF na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci i ich rodzin, nawet w najbardziej oddalonych miejscach na świecie.

Państwa wsparcie pozwoli nieść ratującą życie pomoc dla 300 mln ludzi, w tym ponad 190 mln dzieci w 149 krajach świata takich jak Syria, Jemen, Demokratyczna Republika Konga, Sudan Południowy czy Wenezuela.

Przekazując swój 1% podatku UNICEF Polska:

  • Umożliwiasz leczenie niedożywienia i powrót do zdrowia dzieci takich, jak 11-miesięczna Jenty z Sudanu Południowego.
  • Wpierasz dzieci wykluczone edukacyjnie, takie jak 11-letnia Raiza z ekwadorskiej części Amazonii.
  • Pomagasz zapewnić wsparcie psychologiczne dzieciom w kryzysach humanitarnych, jak 12-letniemu Husseinowi z Bejrutu, doświadczonego potężną eksplozją w sierpniu 2020.
  • Pomagasz dostarczać czystą wodę pitną dla dzieci takich, jak 5-letni Hasan z syryjskiej wioski Fafin, w północnej prowincji Aleppo.
  • Zapewniasz równe szanse rozwoju dzieciom i młodzieży takim, jak 17-letnia Somaya z Afganistanu, członkini zespołu „Afghan Dreamers” zajmującego się robotyką.

Dowiedz się więcej o historiach dzieci, którym mogliśmy pomóc.

Wejdź na https://unicef.pl/chce-pomoc/1procent i pomóż nam działać. Dla każdego dziecka.

Przekaż UNICEF Polska swój 1% podatku, podaruj dziecku bezpieczne dzieciństwo.

Bezpieczne dzieciństwo, to lepszy świat dla przyszłych pokoleń.

Ty decydujesz, My działamy

***

O UNICEF:

UNICEF to międzynarodowa organizacja humanitarna i rozwojowa od 75 lat działająca na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci i ich rodzin. Od ratujących życie szczepień i żywności terapeutycznej, przez budowę szkół, organizowanie dostępu do edukacji, aż po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej - UNICEF podejmuje wszelkie możliwe działania, aby dzieciom żyło się lepiej. UNICEF kieruje się w swych działaniach postanowieniami Konwencji  o prawach dziecka. Działamy w ponad 190 krajach świata. Dla każdego dziecka.

Więcej informacji o działaniach UNICEF znajdą Państwo na stronie unicef.pl.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!