Partnerzy

Przekaż 1% podatku na rzecz Fundacji "Słoneczko"

Cel szczegółowy:

Wsparcie i pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji oraz leczenia Tomka Lewczuka.

Tomek urodził się w 2008 r. i od pierwszego dnia życia boryka się z różnymi problemami zdrowotnymi. Najpoważniejszym z nich jest mózgowe porażenie dziecięce, które zaburza jego rozwój fizyczny i intelektualny, w tym rozwój mowy.
Według rehabilitantów i lekarzy istnieje duża szansa, że Tomaszek w przyszłości będzie w pełni samodzielny. Lecz aby to osiągnąć nasz synek rehabilitowany jest po kilka godzin dziennie. Pracują z nim: fizjoterapeuci, pedagodzy, logopedzi i terapeuci SI.

Większość z tych zajęć jest płatna, a ich koszt to od 60 do 100 zł za godzinę. Ponadto w miarę możliwości staramy się wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne, na których Tomaszek pracuje nad rozumieniem i mową, każdy po ok. 2500 zł za tydzień zajęć. W ciągu roku Tomaszek powinien uczestniczyć w co najmniej 5 - 6 takich turnusach, a co za tym idzie roczne wydatki na leczenie i rehabilitacje mogą osiągnąć nawet 30 000 zł. Niestety przerasta to nasze możliwości finansowe.

W związku z tym pragniemy podziękować wszystkim życzliwym nam osobom i firmom za dotychczasową pomoc. W dalszym też ciągu prosimy o wsparcie, bo tylko dzięki Waszej dobrej woli uda nam się osiągnąć postawione cele - Tomek wyzdrowieje i będzie w pełni samodzielny.

Ps.       Będziemy Państwu wdzięczni za przekazanie na nasz cel choćby najmniejszej kwoty – bo liczy się każda złotówka.

Ps. 2   Jeżeli są Państwo zainteresowani bieżącymi postępami Tomaszka to zapraszamy na naszego bloga: http://tomaszkowo.blogspot.com

Dziękujemy z całego serca za okazaną pomoc
Rodzice Tomaszka - Izabella i Paweł Lewczuk
e-mail: lewczuk.i(@)wp.pl, tel. 500 244 595

Dane potrzebne do przekazania  1%  podatku:

NUMER KRS:   0000186434
Cel szczegółowy 1%:    Lewczuk Tomasz 61/L

Kontakt:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”
77-400 Złotów, Stawnica 33A

tel. (+48) 67 263 40 90
tel./fax (+48) 67 263 25 96
fundacja(@)fundacja-sloneczko.pl


https://www.fundacja-sloneczko.pl/

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!