Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Webinar: KSeF – czas start! Co zmienia nowy projekt ustawy dotyczący obowiązkowego KSeF i co to oznacza dla mojej firmy?

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

1 grudnia br. Ministerstwo Finansów opublikowało projekt ustawy dot. obowiązkowego stosowania Krajowego Systemu e-Faktur.

Dla większości przedsiębiorców faktury ustrukturyzowane staną się od 1 stycznia 2024 r. jedynym typem faktur wystawianych w związku z realizowaną sprzedażą i przeważającym typem faktur zakupowych. Wdrożenie KSeF nie jest projektem wyłącznie technologicznym. Obowiązek stosowania KSeF wiąże się przede wszystkim z koniecznością przeprojektowania, w dialogu z kontrahentami, obecnych procesów związanych z wystawianiem i obiegiem faktur oraz weryfikacją wpływu KSeF na rozliczenia podatkowe.

W związku z opublikowanym projektem Ministerstwo zwróciło się z prośbą o zgłaszanie uwag w toku konsultacji publicznych, w terminie do 23 grudnia 2022 r. Warto wykorzystać ten czas na podjęcie próby wpływu na ostateczny kształt przyszłych regulacji.

Zapraszamy na webinarium, na którym omówimy kluczowe kwestie wynikające z projektu ustawy, wskażemy zmiany i nowości, jakie zawiera ona w porównaniu z fakultatywną wersją KSeF oraz podzielimy się doświadczeniami z już prowadzonych projektów wdrożenia KSeF.

Mamy nadzieję, że spotkanie pomoże Państwu w zaplanowaniu działań, pozwalających na właściwe przygotowanie Państwa firmy do funkcjonowania w nowej rzeczywistości.

Liczba miejsc ograniczona. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Przed webinarium otrzymają Państwo mailowo link oraz zalecenia techniczne niezbędne do prawidłowego dołączenia do wydarzenia.

Organizator: CRIDO 

Osoba kontaktowa:

Yelyzaveta Buryshyna

Mail: yelyzaveta.buryshyna(@)crido.pl

Tel: +48 539 602 717

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!