Webinar  •  Szkolenie  •  Spotkanie i wymiana

WEBINAR IN ENGLISH: Home office manager - Efektywne zarządzanie pracą zdalną zespołu Spotkanie adresowane dla kadry menedżerskiej

Online,

Język :
angielski

Cena : L'événement est gratuit pour les représentants des sociétés membres de la CCIFP.

Le lien d'acces au webinar vous sera envoyé avec votre mail de confirmation d'inscription.

Passé

L'événement est terminé.

Na spotkanie odnośnie zarządzania swoją osobą w warunkach pracy zdalnej zapraszamy w środę 1.04: „Praca zdalna - jak sobie radzić w trójkącie bermudzkim – Moja Praca – Mój Dom – Moje Emocje?” Rzecz dla szefów i pracowników Szczegóły na naszej stronie www - zakładka wydarzenia.

Dla przeważającej większości liderów największym wyzwaniem Home Office jest to, że nie widzą pracowników ze swojego zespołu jak pracują. W umysłach liderów rodzi się wiele wątpliwości typu: Co ja mam robić jako lider, skoro nie mogę bezpośrednio nadzorować ich pracy? Jak mój zespół będzie ze sobą współpracować, skoro został fizycznie rozproszony i odizolowany od siebie nawzajem? Jak sobie poradzimy z zadaniami w nowej sytuacji, skoro nie mamy wypracowanych metod pracy zdalnej? I najważniejsze pytanie: czy potrafię zaufać moim ludziom, że będą odpowiedzialnie pracować w swoich domach?


Agenda:

  1. Powitanie, sprawdzenie warunków technicznych połączenia.
  2. Efektywne wyznaczanie zadań w warunkach Home Office
  3. Komunikacja lidera z zespołem przy pracy zdalnej
  4. Podtrzymywanie zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania
  5. Skuteczne, zdalne monitorowanie realizacji zadań
  6. Sesja pytań i odpowiedzi

Spotkanie skierowane do Dyrektorów Zarządzających, Dyrektorów HR, Dyrektorów Działów i Pionów, Kierowników Zespołów, Kierowników Zespołów Projektowych. Bariera zapisu – pracownicy operacyjni, którzy nie mają swoich zespołów

 

WEBINARIUM W JĘZYKU POLSKIM

Partner merytoryczny

UWAGA - spotkanie dedykowane jest wyłącznie przedstawicielom firm stowarzyszonych w CCIFP. Po weryfikacji każdej osoby zgłoszonej poprzez formularz zapisu CCIFP zastrzega sobie prawo do przesłania potwierdzenia udziału jedynie osobom reprezentującym firmy stowarzyszone. 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!