Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

PWC srebrny sponsor 26. Konferencji IPMA Polska

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Już 16-17 listopada w Warszawie odbędzie się 26. Konferencja IPMA Polska. Tematem tegorocznej edycji jest FUTURE, a PwC jest srebrnym sponsorem tego wydarzenia.

Myślę, że ta tematyka może Panią/Pana zainteresować, dlatego poniżej przesyłam szczegółowe informacje dotyczące zbliżającego się wydarzenia wraz z linkiem do strony rejestracyjnej.

Stowarzyszenie IPMA działa już od 1965 roku i zajmuje się tworzeniem standardów zarządzania projektami w oparciu o najlepsze praktyki, integrując środowisko doświadczonych kierowników projektów. IPMA Promuje dyscyplinę zarządzania projektami i wiedzę z tego zakresu zarówno wśród doświadczonych PM-ów, jak i studentów i młodych kierowników projektów. Umożliwia także wymianę doświadczeń wszystkim zainteresowanym zarządzaniem projektami.

 

Dlaczego warto dołączyć?

Cykliczne konferencje IPMA Polska to jedne z najważniejszych wydarzeń branżowych, skupiających się na temacie zarządzania projektami. Prelekcje oraz warsztaty to okazja do zyskania wiedzy i kompetencji z obszaru innowacji oraz nadchodzących trendów.

Pierwszego dnia wydarzenia swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się manager PMO PwC Polska, Jakub Boczkowski, który wystąpi z prelekcją pt. “PMO as MS - chwyt marketingowy konsultingu czy remedium na pożary organizacyjne?”. Speech odbędzie się o godz. 11:50.

Szczegóły oraz rejestracja dostępne są na:  https://konferencja.ipma.pl/ .

 

Mamy dla Państwa specjalny rabat, uprawniający do 15 % zniżki na zakup biletów. Wystarczy przy rejestracji podać kod: PWC15.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Z poważaniem,

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!