Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Zarządzanie

Komitet Retail - założenia projektu ustawy franczyzowej

siedziba CCIFP
Al. Jerozolimskie 93
02-001
Warszawa
Polska

Dla firm stowarzyszonych
Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne i skierowane do firm płacących składkę standard lub wyższą.
Wydarzenie zamknięte dla firm doradczych.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na spotkanie Komitetu Retail poświęcone wypracowaniu wspólnego stanowiska w ramach prekonsultacji dotyczących ustawy franczyzowej.

 

Zapraszamy na spotkanie Komitetu Retail poświęcone wypracowaniu wspólnego stanowiska w ramach prekonsultacji dotyczących ustawy franczyzowej. 

Spotkanie ma na celu wypracowanie wspólnego stanowiska firm członkowskich oferujących model współpracy franczyzowej dotyczącego założeń projektu przyszłej ustawy o franczyzie. 

Spotkanie jest kontynuacją dyskusji w ramach Komitetu Retail dotyczącej ustawy franczyzowej. 28 lutego 2023 r. jego członkowie odbyli spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Sprawiedliwości poświęcone nadchodzącej regulacji franczyzy w Polsce. Naszymi gości byli Marcin Sławecki, szef Gabinetu Politycznego Ministra Sprawiedliwości i przewodniczący zespołu ds. franczyzy oraz Mateusz Magda, sekretarz zespołu ds. franczyzy i ekspert w Biurze Ministra. Zgodnie z zapowiedzią resortu projekt zmian w prawie zostanie niebawem wpisany do wykazu prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów. Przedstawiciele zespołu ds. franczyzy udostępnili CCIFP główne założenia ustawy franczyzowej, które są aktualnie konsultowane w ramach poszczególnych firm. Celem spotkania będzie wypracowanie wspólnego stanowiska w ramach prekonsultacji z Ministerstwem Sprawiedliwości, które zostanie następnie przekazane decydentom w zespole ds. franczyzy. 

Podsumowanie ostatniego spotkania Komitetu Retail z przedstawicielami zespołu ds. franczyzy w Ministerstwie Sprawiedliwości TUTAJ

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!