Komitet CSR - różnorodność w firmie - teoria, a praktyka

CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
See on map

Język :
polski

Cena : bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Komitetu CSR Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Tym razem rozmawiać będziemy o polityce różnorodności w firmie. Zastanowimy się, jak to zagadnienie jest postrzegane przez firmy w Polsce, a jakie doświadczenia płyną z firm zagranicznych.

>

Punktem wyjścia do dyskusji będzie prezentacja eksperta z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Pani Magdaleny Andrejczuk, która przedstawi wyniki badań prowadzonych wśród polskich przedsiębiorstw na temat polityki różnorodności. Będziemy mogli zobaczyć, jak w polskim kontekście rozumiana jest różnorodność i czy dla firm jest ona ważnym elementem strategii CSR. Dowiemy się również więcej na temat inicjatywy FOB - Karta Różnorodności,   która zyskuje coraz więcej sygnatariuszy.

W drugiej części, Pani Renata Łęcka z firmy Castorama opowie o praktycznych aspektach wprowadzania polityki różnorodności w firmie. Po tym wyst?pieniu zaprosimy pozostałych uczestników komitetu do dyskusji i dzielenia się dobrymi praktykami, a także wymiana doświadczeń w tym temacie.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 20 czerwca 2016 poprzez wypełnienie formularza zapisu na stronie.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!