Komitet CSR - różnorodność w firmie - teoria, a praktyka


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Komitetu CSR Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Tym razem rozmawiać będziemy o polityce różnorodności w firmie. Zastanowimy się, jak to zagadnienie jest postrzegane przez firmy w Polsce, a jakie doświadczenia płyną z firm zagranicznych.

 

>

Punktem wyjścia do dyskusji będzie prezentacja eksperta z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Pani Magdaleny Andrejczuk, która przedstawi wyniki badań prowadzonych wśród polskich przedsiębiorstw na temat polityki różnorodności. Będziemy mogli zobaczyć, jak w polskim kontekście rozumiana jest różnorodność i czy dla firm jest ona ważnym elementem strategii CSR. Dowiemy się również więcej na temat inicjatywy FOB - Karta Różnorodności,   która zyskuje coraz więcej sygnatariuszy.

W drugiej części, Pani Renata Łęcka z firmy Castorama opowie o praktycznych aspektach wprowadzania polityki różnorodności w firmie. Po tym wyst?pieniu zaprosimy pozostałych uczestników komitetu do dyskusji i dzielenia się dobrymi praktykami, a także wymiana doświadczeń w tym temacie.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 20 czerwca 2016 poprzez wypełnienie formularza zapisu na stronie.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin