Webinar  •  Spotkanie i wymiana

Klub Kobiecego Biznesu

Język : polski

Cena :
Spotkanie bezpłatne i przeznaczone dla przedstawicielek firm stowarzyszonych CCIFP.
Link do udziału w webinarze zostanie przesłany w osobnej wiadomości po uzupełnieniu formularza zapisu wraz z ankietą.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na wyjątkową edycję spotkania KKB inne niż zwykle...

 

W obliczu bieżących wyzwań, które postawiła przed nami pandemia i konieczność przebywania w 'domowej kwarantannie' warto zatrzymać się na moment by przyjrzeć się temu, jak odnajdujemy się w tych nowych okolicznościach i jak wpływają one na nasze codziennie samopoczucie i funkcjonowanie zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej.
Najbliższe spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu poświęcone będzie właśnie temu, jak krąg kobiet biznesu i nie tylko radzi sobie w czasie pandemii i kwarantanny. 

Podzielmy się doświadczeniami, spotkajmy się w kobiecym gronie i porozmawiajmy o tym co dla nas ważne. Przyjrzymy się wspólnie temu co stanowi w tych wyjątkowych okolicznościach największe wyzwanie i co może być skutecznym rozwiązaniem napotkanych trudności.


Chcemy jak najdokładniej przyjrzeć się konkretnym potrzebom i zagadnieniom ważnym w obecnym czasie dla kobiet. Dlatego zależy nam na tym, by tym razem to uczestniczki spotkania KKB nakreśliły kierunek rozmowy, wskazując nam to, o czym chcą rozmawiać jeszcze przed samym spotkaniem. 

Zapisując się każda z Pań zostanie poproszona o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli prowadzącym spotkanie na dostosowanie treści do omówienia podczas KKB.  
 

Zapraszamy Panie na rozmowę online w luźnej atmosferze i przy wsparciu ekspertek: Haliny Piaseckiej i Ewy Stelmasiak.

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!