Sektory i rynki  •  Networking  •  Targi

FRANCUSKO-POLSKIE FORUM KOSMETYCZNE - I EDYCJA

Siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Cena : BEZPŁATNE

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy do udziału w pierwszym Francusko-Polskim Forum Kosmetycznym organizowanym przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą.

Dołącz do bezpośrednich spotkań B2B z dostawcami surowców, produktów, opakowań, technologii i rozwiązań dla sektora kosmetycznego z Francji.

Czy wiesz, że Francja posiada pierwszą na świecie technopolis w dziedzinie przemysłu perfumeryjno-kosmetycznego? Francuska „Dolina Kosmetyczna” skupia blisko 600 firm obsługujących poszczególne etapy produkcji, od badań naukowych i laboratoriów począwszy, do produkcji składników i opakowań. Nic dziwnego - francuski przemysł kosmetyczny posiada bowiem około ¼ udziałów w światowym rynku i jest liderem sektorowym na skalę globalną.

Francusko-Polskie Forum Gospodarcze ma na celu przedstawienie polskim producentom firm z francuskiego przemysłu kosmetycznego i proponowanych przez nich rozwiązań. To wyjątkowa możliwość do wykorzystania atutów rynku francuskiego i prestiżowy znaku "Made in France” -  zróżnicowanego i wydajnego ekosystemu dostawców i laboratoriów badawczych, nowoczesnej wiedzy o skórze, składników pielęgnacyjnych i komponentów zapachowych,  a nawet nowych rozwiązań opakowywania produktów. Francja jest jednym z najbardziej charakterystycznych krajów w sektorze kosmetycznym i perfumeryjnym, udział w spotkaniu to pierwszy krok, by skorzystać z możliwości, jakie oferuje.

 

Informacje praktyczne:

Francusko-Polskie Forum Kosmetyczne to bezpłatne wydarzenie skierowane do polskich producentów kosmetyków, którzy chcieliby nawiązać relacje z francuskimi dostawcami. To doskonała okazja na bliższe poznanie francuskiego rynku kosmetycznego.

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie we wtorek 4 października 2022 r w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (Al. Jerozolimskie 93, Warszawa). Udział w Forum jest dla uczestników bezpłatny.

W PROGRAMIE FORUM:

  • 9.00-11.00 | Prezentacja dotycząca Polski i polskiego sektora kosmetycznego / przeznaczona dla francuskich dostawców
  • 11.00-15.00 | Spotkania B2B Kupców reprezentujących producentów polskiego sektora kosmetycznego z dostawcami z Francji
  • 13.00-15.00 | Lunch na miejscu

 

Więcej informacji o spotkaniu dostępne pod adresami: sylwia.bojanowska(@)ccifp.pl lub malgorzata.gryszkiewicz(@)ccifp.pl

 

O organizatorze:

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) jest częścią sieci CCI France Internationale. Istnieje w Polsce od 27 lat i dzięki usłudze Business Support co roku pomaga w nawiązaniu relacji biznesowych pomiędzy polskimi i francuskimi firmami, jest źródłem wielu francusko-polskich partnerstw oraz organizuje około dwudziestu projektów rocznie na rynkach: polskim i francuskojęzycznych

 


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

 

Wydarzenie pod patronatem:

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!