Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Ewa Zawadzka – Wojna światów

Galeria Xanadu, ul. Andersa 29, Warszawa
See on map

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

Passé

L'événement est terminé.

Wystawa solowa // Wernisaż: 5 października 2022 r., godz.18:00-21:00

Fundacja i Galeria Xanadu zaprasza na solową wystawę malarstwa prof. Ewy Zawadzkiej zatytułowaną "Wojna światów".

Wernisaż odbędzie się 5 października 2022 r. w godz. 18:00-21:00 w siedzibie galerii przy ul. Andersa 29 w Warszawie. Wystawa potrwa do 16 października 2022 r.

Wystawa "Wojna światów" to prezentacja najnowszych prac malarskich prof. Ewy Zawadzkiej, autorki, która w swojej twórczości konsekwentnie eksploruje zagadnienia związane z monumentalnością architektury, światłem i cieniem oraz zderzeniem duchowego pierwiastka z geometryczną strukturą. To malarstwo, które z jednej strony wydaje się niezwykle oszczędne, podporządkowane pewnemu rygorowi, z drugiej zaś – emanuje w niezwykle subtelny sposób światłem mającym niemal transcendentny wymiar.

Na ekspozycji w Xanadu zaprezentowane zostaną 22 prace z ostatnich dwóch lat twórczości artystki. To zarówno wielkoformatowe, monumentalne kompozycje, jak i prace niezwykle kameralne, zachęcające do intymnej kontemplacji.

Poniżej zamieszczamy materiały do pobrania: katalog wystawy w PDF oraz materiały prasowe (informację prasową oraz reprodukcje obrazów z podpisami). W razie pytań bądź potrzeby przesłania reprodukcji w większej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Agnieszka Gniotek
tel. 503 012 889
agnieszka(@)galeriaxanadu.pl

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!