Magdalena NiniewskiZałożycielka firmy coachingowo-szkoleniowej Evolutis, działającej od 2007

Magdalena posiada podwójną – polsko-francuską kulturę. 25 lat przeżytych w Polsce, a następnie 25 lat doświadczenia zawodowego zdobytego we Francji, gdzie kontynuuje jego wzbogacanie poprzez współpracę z międzynarodowymi korporacjami.

Magdalena wykorzystuje w swojej pracy coacha, konsultanta i trenera 30-letnią karierę zawodową, która przebiegała w dużych koncernach międzynarodowych głównie we Francji a następnie w Polsce.  

Zakres działalności Magdaleny to również mentoring oraz paleta warsztatów w dziedzinie menedżmentu (Manager-coach, Inspirujący Leader): Zarządzanie zmiana, Inteligencja emocjonalna, „Co-development”, rozwiązywanie konfliktów, wystąpienia i prezentacje, a także seminaria z zakresu rozwoju osobistego.

Magdalena posiada wyższe wykształcenie humanistyczne (absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego), rozszerzonego podyplomowymi studiami w dziedzinie biznesu – MBA w Paryskiej Wyższej Szkole Handlowej (l’ESCP-Europe).

Magdalena jest również akredytowanym i regularnie superwizowanym coachem francuskiej Szkoły coachingu „Transformance” oraz psychoterapeutą posiadającą dyplom Paryskiej Szkoły Gestaltu (EPG).

Żyjąc i pracując w dwóch krajach jednocześnie, Magdalena odgrywa role mediatora w zetknięciu się odmiennych kultur oraz przyczynia się do lepszego zrozumienia polsko-francuskich różnic kulturowych.

Jednocześnie poprzez coaching transformacyjny wspiera wysoką kadrę menedżerską w procesie przemian związanych zarówno ze zmianami instytucjonalnymi, kulturowymi jak i tożsamościowymi.

W pracy z zespołami poprzez innowacyjną metodę „codéveloppement professionnel” przyczynia się do rozwijania tzw. „organizacji inteligentnych”-

Narzędzia i metody jakie Magdalena wykorzystuje w swoim warsztacie coacha i trenera wpisują się w podejście Psychologii Pozytywnej.

Klienci, z którymi współpracuje zarówno w Polsce, jak i we Francji wywodzą się z różnych sektorów działalności.

Prowadzone spotkania

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!