Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

„Zdrowie psychiczne – JAK ZNALEŹĆ PROFESJONALNE WSPARCIE?”

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Choć Dzień Zdrowia Psychicznego obchodzony jest 10 października, a jest styczeń, to temat dbania o naszą psychikę powinien być ważny każdego dnia w roku. Żyjemy, delikatnie mówiąc, w dynamicznych czasach przemian oraz szeroko pojętego rozwoju emocjonalno-społecznego.

Zdrowie psychiczne do niedawna było nie tylko tematem zamiatanym pod dywan, ale też niezrozumiałym zjawiskiem, które nieliczni tylko zgłębiali w gabinetach psychoterapeutów, co z kolei innych, niekorzystających z tychże usług, napawało strachem i wręcz odrzuceniem.

Pandemia, recesja oraz ostatnie wydarzenia na arenie geopolitycznej zmieniły jednak postrzeganie kwestii dbania o zdrowie psychiczne jako czegoś, co było albo powodem do wstydu, albo wyimaginowanym luksusem.

Czas więc zmienić raz na zawsze postrzeganie kwestii pomocy sobie i innym w tym zakresie i powiedzieć sobie otwarcie: jesteśmy istotami emocjonalnymi, z niesamowitą psychiką i powinniśmy w ramach odpowiedzialności za siebie i swój rozwój szukać pomocy u specjalisty, kiedy czujemy, że może ona nam pomóc.

Czego dowiesz się podczas tego webinaru?

  1. Jak definiujemy zdrowie psychiczne i co to jest higiena myśli?
  2. Kiedy zwrócić się do coacha, a kiedy do terapeuty? Czym różni się jeden od drugiego?
  3. Jak właściwie rozpoznać, kiedy potrzebujemy pomocy?
  4. Jak szukać właściwego dla siebie specjalisty?

 

Kim jest Małgorzata Ruszkowska?

Nazywam się Małgorzata Ruszkowska, na co dzień uczę języka angielskiego w oparciu o sprawdzone metody coachingowe. Mieszkałam w kilku miejscach na świecie, w tym 9 lat w Wielkiej Brytanii, stąd moja pasja, aby postarać się zrozumieć kulturę anglojęzyczną oraz uczyć, że świat jest piękny właśnie dlatego, że jest różnorodny.

Małgosia uczy w BALAJCZA Linguistic Services języka angielskiego (ogólny i Business English) w grupach na różnych poziomach zaawansowania.

 

Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.

 

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!