XI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar CCIFP


Hala Piłkarska - ul. Księcia Bolesława 1/3, Warszawa (Bemowo)

Język : polski / francuski

Cena :
2 800 pln netto dla zgłoszeń do 13.03.2014, po tym terminie 2 900 PLN. Dla firm niestowarzyszonych 4 300 PLN

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie Turniejem oraz za zgłoszenia do udziału. Mamy aż 28 zapisanych drużyn, zapowiada się więc ciekawa i intensywna rywalizacja. 25 marca przeprowadziliśmy losowanie drużyn, poniżej znajd? Państwo tabelę, w której poznaj? swoich przeciwników w pierwszych rozgrywanych meczach.

Rozpiska minutowa eliminacje >>>

Grupy >>>

Gor?co zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kibicowania swoim drużynom. Turniej poza czysta sportow? rywalizacj? jest jednocześnie wspaniał? okazj? do zabawy, wypoczynku i nawi?zania nowych, nieformalnych kontaktów.

To także idealna sposobność by zaprosić klientów do wspólnego spędzenia czasu w niecodziennej atmosferze. Miło nam będzie też gościć Państwa rodziny i przyjaciół. Turniej odbędzie się:
  
w sobotę 5 kwietnia 2014
w Hali Piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3
w Warszawie (Bemowo).

Kto tym razem zdobędzie miejsca na podium? Może w tym roku to Państwa firma pokona najlepszych? Gor?co zachęcamy  do gry i kibicowania.

W poniższych dokumentach zgłoszonym zawodnikom przypominamy o tym jak przygotować się do rozgrywek oraz o zasadach Turnieju.

Regulamin Turnieju >>>

Oświadczenie o stanie zdrowia >>>

UWAGA: Kapitanów drużyn prosimy o dostarczenie do CCIFP przed rozpoczęciem Turnieju oświadczeń zawodników o braku zdrowotnych przeciwwskazań do udziału w turnieju oraz kopię dowodu ubezpieczenia zawodników od NNW. Dostarczenie w/w dokumentów jest warunkiem dopuszczenia zawodników do gry!

Więcej informacji na temat XI edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar CCIFP: turniej(@)ccifp.pl.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!