Wieczór Wyborczy

Flaming & Co. BISTRO
Francuska 2
03-936
Warszawa
Polska

Język : Francuski

Cena :
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, natomiast konsumpcja jest rozliczana indywidualnie, na miejscu, przez każdego uczestnika.
Zachęcamy do rejestracji przez stronę wydarzenia – umożliwi to gwarancję zarezerwowanego miejsca.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Wyjątkowa transmisja wieczoru wyborczego w przestrzeni Bistro Flaming & CO.

 

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym Wieczorze Wyborczym w przestrzeni restauracji Flaming & CO. Bistro i śledzenia wspólnie, w gronie Francuzów i Frankofilów, drugiej tury wyborów prezydenckich.

 

10 i 24 kwietnia Francuzi decydować będą o tym kto zostanie Prezydentem na kolejnych pięć lat. Jak zwykle wybory wzbudzają ogromne emocje nie tylko we Francji, ale również są bacznie obserwowane na całym świecie. W obliczu działań wojennych prowadzonych w Ukrainie i napięć politycznych i militarnych na niespotykaną dotąd skalę, wybór głowy państwa będzie niezwykle istotny zarówno w kontekście wewnętrznym jak i z punktu widzenia partnerów zagranicznych Francji.

 

Kto zmierzy się w drugiej turze i wyjdzie z niej zwycięsko? Kto mieszkać będzie w Pałacu Elizejskim przez kolejnych pięć lat? Odpowiedź poznamy już 24 kwietnia w trakcie wieczoru wyborczego, którego transmisję organizujemy również w Polsce.

 

Zapraszamy od godziny 20:30 do restauracji Flaming & Co. BISTRO, na ul. Francuskiej 2 w Warszawie, gdzie wraz z Francuzami mieszkającymi w Polsce, a także miłośnikami Francji i reprezentantami z firm stowarzyszonych śledzić będziemy na żywo pierwsze sondażowe wyniki wyborów.

 

Na wydarzenie zaprasza Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Varsovie Accueil, UFE Pologne, a spotkanie swoim patronatem objął le Petit Journal.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Informacje praktyczne:

Miejsce i godzina spotkania: Flaming & Co. BISTRO, Francuska 2, 03-936 Warszawa, od godziny 20:30

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, natomiast konsumpcja jest rozliczana indywidualnie, na miejscu, przez każdego uczestnika.

Zachęcamy do rejestracji przez stronę wydarzenia na www.ccifp.pl  – umożliwi to gwarancję zarezerwowanego miejsca.

Kontakt: Antonina Sobczak, antonina.sobczak(@)ccifp.pl

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!