Wieczór francuski w klimacie Balu 14 lipca


Centrum Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23

Język : polski/francuski

Cena :
Brak biletów

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Po atrakcjach, które czekaj? na Państwa przez cały dzień na ul. Francuskiej w ramach wydarzenia Rendez-vous z Francj?, zapraszamy na francuski wieczór do nowo otwartego Centrum Kultury Saska Kępa. Będzie to doskonała okazja do spotkania się w nieformalnej atmosferze z pozostałymi członkami CCIFP, a także partnerami instytucjonalnymi i gośćmi Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce.

Dla wszystkich gości przygotujemy tradycyjn? zabawę taneczn? w rytm francuskich i polskich przebojów. Wieczór będzie również okazj? do nawi?zania nowych kontaktów biznesowych, poznania ciekawych ludzi i miłego spędzenia czasu w atmosferze francuskiej zabawy.

Udział w wieczorze zarezerwowany jest dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. W cenie biletu zapewniamy bufet i  open bar, a dla spragnionych tanecznych wrażeń przygotujemy również parkiet do tańca.

Bilety w cenie 100 pln netto od osoby, można rezerwować drog? mailow? na adres ccifp(@)ccifp.pl. UWAGA - WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY WYPRZEDANE.

Zapraszamy !!!

Partnerzy:

Sponsorzy:

    

Partnerzy medialni:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!