Zobacz także

Wartość innowacji pracowniczej na bazie case study. Warsztat CCIFP Innovation Hub.

Język :
polski

Cena : Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Wydarzenie online

Passé

L'événement est terminé.

Dlaczego innowacja pracownicza to dobry kierunek dla każdej firmy? Opowiemy podczas nadchodzącego spotkania współorganizowanego z Rebels Valley.

Przedsiębiorstwa coraz chętniej korzystają ze wsparcia młodych spółek technologicznych w zakresie usprawnienia procesów wytwarzania nowych produktów. Choć sam trend - otwartość na innowacje, jest niewątpliwie korzystny zarówno dla organizacji, jak i dla rynku, to pominięcie własnych, wewnętrznych zasobów w procesie tworzenia innowacji może skutkować odpływem pracowników.

Organizacje otwierają się na współpracę z podmiotami zewnętrznymi, jednocześnie zapominając o utalentowanych pracownikach, którzy w obliczu braku możliwości wykazania się w ramach przedsiębiorstwa, odchodzą i rozwijają własne pomysły samodzielnie. Z uwagi na to, coraz więcej firm, otwiera się na rozwiązania, które pomagają zarówno przyciągać, ale również zatrzymać najzdolniejszych pracowników. Niestety wciąż nie jest to powszechna praktyka. Polskie przedsiębiorstwa nadal postrzegane są jako takie, które nie słuchają swoich ludzi, rzadko nagradzają ich za własną inicjatywę i sporadycznie inwestują w nowe obszary.

Jak zatem zadbać o wewnętrzne zasoby przedsiębiorstwa? Co jest kluczem do pozyskania utalentowanych pracowników i zdobycie ich lojalności? W jaki sposób rozwijać organizację, wykorzystując posiadane już zasoby?

 

Agenda spotkania:

  • Czym jest innowacja pracownicza?
  • Dlaczego warto wdrożyć ją w swojej organizacji?
  • W jaki sposób zaimplementować to rozwiązanie w swojej organizacji? – proces
  • Case study na przykładzie Budimex

Prowadzący:

Tomek Kowalczyk  i Arek Kwoska | Rebels Valley

Gość (uwaga zmiana!):

Jakub Weber – BNY Mellon

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!