Warsztat online: Od wizji do działania - Akademia managera

Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne dla reprezentantów firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Jak przejść „od wizji do działania”? Co sprawia, że ludzie z większym zaangażowaniem realizują wizje i cele organizacji oraz zespołu?

 

Louis Armstrong, doskonały jazzman, powiedział, że "Pozycja, jaką zajmujesz nie obdarza Cię ani władzą, ani przywilejami. Narzuca Ci natomiast odpowiedzialność."

Jakże jest to prawdziwe w odniesieniu do roli menedżera: odpowiedzialność za wyniki, za ludzi oraz za własne postępowanie.

Jako menedżerowie z pewnością czujemy te odpowiedzialności i staramy się jak najlepiej z nich wywiązać. Jednocześnie, jak każdy profesjonalista, potrzebujemy możliwości sprawdzenia, czy to jak postępujemy jest OK, czy możemy coś zrobić inaczej, skuteczniej.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na 45’ spotkanie on-line.

Na spotkaniu zaprosimy Państwa do dyskusji nad tym, jak przejść „od wizji do działania” tzn. co sprawia, że ludzie z większym zaangażowaniem realizują wizje i cele organizacji oraz zespołu. Przekażemy Państwu również nasz sposób podejścia do tego wyzwania.

Firma Krauthammer wraz z CCIFP przygotowały program rozwojowy „Akademia Menedżera”, który pozwoli znaleźć odpowiedzi na ważne pytania związane z zarządzaniem ludźmi oraz zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności.

Dlatego w trakcie spotkania Przedstawimy także program „Akademii Menedżera”, która rozpocznie się po wakacjach oraz pokażemy Państwu nasze metody pracy w trakcie treningów oraz wykorzystywane przez nas narzędzia „on-line”;

„Akademia Menedżera” to:

  • Pięciodniowa podróż rozłożona na 5 etapów (1 dzień w miesiącu) od lepszego zrozumienia własnego postępowania, poprzez rozwijanie i stawianie wymagań pracownikom, do budowania kultury opartej na pozytywnym dialogu w relacjach cross-funkcyjnych i hierarchicznych.
  • To intensywny trening, w trakcie którego uczestnicy:
    • Będą brali udział w wielu ćwiczeniach sytuacyjnych, które pozwolą na rozwijanie umiejętności komunikacji i zarządzania
    • Otrzymają informację zwrotną dotyczącą umiejętności stanowiących ich siłę, jak i tych, które warto poprawić
    • Stworzą osobisty plan działania, który będą wprowadzali w życie pomiędzy treningami.

Program łączący intensywne zajęcia w „klasie”, coaching grupowy i metody nauczania on-line. Wykorzystywana metoda blended learning pozwala połączyć różne narzędzia nauki ułatwiające trwałą zmianę zachowań w zakresie zarządzania ludźmi.

 

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!