Targi Rozwój kompetencji

Transformacja energetyczna - zielona energia w Polsce.

Izba Gospodarcza Francusko - Polska, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
Francuski, Angielski, Polski

Zapisy zbierane są do : poniedziałek 10 czerwca 2024 - 17h00 (UTC+2)

Cena : Na podstawie wyceny.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Fermé

Zapisy na wydarzenie są zamknięte

Bioenergia w Polsce ma bez wątpienia ogromny potencjał rozwoju.

Polska jest jednym z krajów w Unii Europejskiej o największym potencjale produkcji biometanu. Według raportu "Biometan w Polsce. Rosnąca rola biometanu w transformacji energetycznej" przygotowanego przez Strategy&, Polska posiada jedne z największych zasobów substratów nadających się do produkcji biogazu w Unii Europejskiej. Tymczasem wykorzystujemy jedynie około 3% naszych możliwości produkcji biogazu. Sektor bez wątpienia jest przedmiotem zainteresowania inwestorów, firm z polski jak i z zagranicy.

Potencjał, jak również wyznawania jakie stoją przed Polską w zakresie transformacji energetycznej są przedmiotem warsztatów Business Expedition organizowanych dla francuskich przedsiębiorstw. W ciągu dwóch dni intensywnych prezentacji Francusko Polska Izba Gospodarcza zaprosi najważniejszych ekspertów sektora, którzy przedstawią uczestnikom możliwości rozwoju bioenergii  w Polsce, eksperci opowiedzą również o wyzwaniach polityki energetycznej, o możliwościach inwestycji oraz rozwoju na polskim rynku

Business Expedition Bioenergia w szczególności dedykowane jest dla firm francuskich z sektora. Wydarzenie pozostaje jednak otwarte dla polskich firm z sektora będących członkami Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Liczba miejsce ograniczona. Wydarzenie odpłatne. Firmy zainteresowane prosimy o kontakt.

Wydarzenie organizowane przy współpracy z Polską Organizacją Biometanu oraz z firmą EVOLEN, Syndicat des énergies renouvelables- SER, MEDEF International.

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!