Szkolenie Rozwój kompetencji  •  Zarządzanie

Szkolenie online: Techniki prezentacji i autoprezentacji podczas spotkań online

Język :
polski

Cena : 549 zł + VAT dla firm stowarzyszonych
649 zł + VAT dla pozostałych uczestników

Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 3 dni robocze przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni robocze przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

Passé

L'événement est terminé.

Każda osoba prezentuje inny talent do wystąpień publicznych. Właśnie ten talent powinna wydobyć i na niego stawiać. Jak? Zapraszamy na szkolenie!

Warsztaty z technik prezentacji i autoprezentacji opierają się na podejściu, że każde wystąpienie dla 2 czy 100 osób ma „sprzedawać” pomysły.

Każdy z nas posiada inny talent w występowaniu i właśnie na ten talent powinniśmy stawiać podczas prezentacji, robiąc to w naturalny sposób. Na warsztacie każdy uczestnik ma szansę wystąpić i dostać indywidualny feedback. Całość odnosimy do realiów prowadzenia prezentacji online w kontekście pracy z klientami zewnętrznymi lub wewnętrznymi w organizacji.

Dzięki udziałowi w tym warsztacie zyskasz lekkość i naturalność w prowadzeniu wystąpień, poznasz sposoby na lepsze zarządzanie stresem, aby każdorazowo przez wystąpienia realizować cele biznesowe.   

 

Program:

Warsztaty podzielone są na 4 części – ok. 90 minutowe bloki.

 

Blok 1: Budowanie zaangażowania (otwarcia, interakcja, praca z grupą docelową).

Blok 2: Konstrukcja nowoczesnej prezentacji (budowanie swojej pozycji, cele stawiane na działanie, struktura).

Blok 3: Warsztat pracy głosem i ciałem.

Blok 4: Praca obrazem (slajdy, korony, narzędzia) oraz wszystkie tematy Uczestników.

 

Warsztat poprowadzi Maciej Żylewicz, konsultant, trener, coach, Piasecka&Żylewicz, ekspert w obszarze prowadzenia angażujących, efektywnych prezentacji biznesowych.

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!