Szkolenie Rozwój kompetencji  •  Zarządzanie

Szkolenie online: Motywacja i komunikacja w realiach łączących pracę zdalną i stacjonarną

Język :
polski

Cena : 549 zł + VAT dla firm stowarzyszonych
649 zł + VAT dla pozostałych uczestników

Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 3 dni roboczych przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 5 dni roboczych przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na warsztat, podczas którego będziemy mieć okazję do znalezienia praktycznych sposobów na działanie, efektywność i współpracę online.

Zdalne zarządzanie zespołem jest wyzwaniem i stanowi dużą zmianę dla tych, którzy wcześniej mogli widywać się na co dzień. Tym trudniejsze staje się to, gdyby wdrożymy system pracy hybrydowej - z częścią ekipy pracującą naprzemiennie zdalnie lub w biurze. Motywowanie, wspieranie, komunikowanie się – mają teraz inną formę.

Halina Piasecka, z zespołu Piasecka&Żylewicz, ekspertka w obszarze szczęścia w pracy, od wielu lat wspierająca menadżerów i ich zespoły, zaprasza na warsztat, podczas któregobędziemy mieć okazję do znalezienia praktycznych sposobów na działanie, efektywność i współpracę online. Poznamy techniki, pozwalające być jeszcze lepszym menadżerem podczas pracy zdalnej.

Jak zawsze, będziemy przyglądać się Waszym specyficznym sytuacjom, dzielić się doświadczeniami i poruszać istotne dla Was kwestie. Zapraszamy!

Prowadzenie

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!