Speed Business Meeting w Poznaniu


IBB Andersia Hotel Poznań, plac Andersa 3, 61-894 Poznań

Język : polski / angielski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 9-go marca w Poznaniu.  

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Speed Business Meeting składa się z  3  sesji rozmów po  20  minut. Przy organizacji spotkania staramy się w jak największym stopniu spełnić Państwa oczekiwania. Z tego względu przy rejestracji (patrz ZGŁOSZENIE) prosimy o podanie  3 branż, których przedstawicieli chc? Państwo spotkać.

Udział w spotkaniu jest możliwy tylko na podstawie dosłanego formularza  i nie wi?że się z kosztami dla firm członkowskich CCIFP. W sesjach Speed Business Meeting może brać udział tylko  jedna osoba  z firmy. Pozostałych przedstawicieli firmy zapraszamy do udziału w części Business Mixer od godziny 19:15.

Oficjalna część spotkania odbędzie się w języku polskim bez tłumaczenia.  

Rozmówcy podzieleni zostan? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantuj? jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

*

17:00 – 17:30              Rejestracja uczestników

17:30 – 18:00               Oficjalne otwarcie

18.00 – 19.10          SPEED BUSINESS MEETING

19:15 – 21:00              BUSINESS MIXER  

  

  

  

  

  

  

Kontakt: Monika Śniecińska (monika.sniecinska@ccifp.pl, tel.: +48 500 146 374)

  Sponsorzy:

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!