Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Śniadanie online z BALAJCZA l „Barbie na Dalekim Wschodzie”

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

Passé

L'événement est terminé.

Głośny film „Barbie” i kontrowersje, jakie wzbudza w Azji, to doskonała okazja, by porozmawiać o tym, jak nadal ważne są różnice kulturowe, mimo postępującej globalizacji. Zapraszamy w czwartek 12 października o godz. 8.00 na Śniadanie on-line: „Barbie na Dalekim Wschodzie”. 

 

Dowiedzą się Państwo, z jakimi trudnościami musiała zmierzyć się firma Mattel, wprowadzając swoją flagową lalkę w krajach Dalekiego Wschodu, jak również: 

 

  • dlaczego zatrudniono inżyniera – speca od pocisków AIM-7 Sparrow 

  • jak niemiecka lalka Lilli zainspirowała Ruth Handler 

  • dlaczego zamknięto flagowy sklep Barbie w Szanghaju 

  • z jakiego powodu film „Barbie” nie jest wyświetlany w Wietnamie 

  • co wywołało „#NoBarbenheimer” w Japonii 

 

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter. 

 

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. 

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt: 

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446 

 


Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 

PARTNER SPOTKANIA

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!