Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Śniadanie online z BALAJCZA - „Kanada cz. 3 – Spod znaku klonowego liścia”

Język : Polski

Cena :
Bezpłatne - Wydarzenie firmy stowarzyszonej w CCIFP.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Wszyscy znamy flagę Kanady, ale czy znamy powody, dla których mieszkańcy wybrali liść klonu jako symbol swojego kraju? Obecny na monetach, w logo wielu kanadyjskich firm oraz drużyn sportowych liść klonu jest również znakiem certyfikacyjnym na produktach równoważnym z „Made in Canada”.

 

Zapraszamy na Śniadanie on-line w czwartek 6 kwietnia o godz. 8.00. Będzie to kolejne spotkanie poświęcone malowniczemu pięknu natury pt. „Kanada cz. 3 – Spod znaku klonowego liścia”.

 

Dowiecie się Państwo między innymi:

  • jak pozyskuje się syrop klonowy
  • kiedy liść klonu pojawił się na fladze Kanady
  • który kanadyjski wodospad jest wyższy niż Niagara
  • z jakiego drzewa wytwarzano kolby karabinów i… skrzypce
  • jakim fenomenem pogody jest „l’été indien” (indiańskie lato)
  • czy warto wprowadzić syrop klonowy do codziennej diety

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

 

Partner spotkania: Sietar Polska

 

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania(@)balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

 


Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

PARTNER SPOTKANIA

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!