Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Śniadanie online z BALAJCZA - „Efekt kraju pochodzenia”

On-Line,

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Czy, wybierając produkty, sprawdzacie, w jakim kraju zostały wyprodukowane? Czy „made in China” i „made in Germany” ma znaczenie? Czy kraj pochodzenia jest dla Was równie ważny przy zakupie samochodu, jak i podkoszulka? Porozmawiamy o tym na Śniadaniu on-line „Efekt kraju pochodzenia” w czwartek 25 kwietnia o godz. 8.00. Zapraszamy nie tylko pracowników marketingu i reklamy, ale wszystkich, którzy chcą być świadomymi konsumentami.

 

Dowiedzą się Państwo między innymi:

  • jakie skróty na metkach towarowych warto znać
  • czy stereotypy międzykulturowe wpływają na decyzje zakupowe
  • w jaki sposób można promować kraj pochodzenia towaru
  • jak wytropić produkty hybrydowe
  • w których krajach dominuje etnocentryzm konsumencki
  • jak firmy ukrywają miejsce wyprodukowania towaru

 

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

 

 

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!