Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Śniadanie online z BALAJCZA - „Boże Narodzenie – międzykulturowo”

On-Line,

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Nadchodzą pełne magii Święta Bożego Narodzenia. Chociaż wykładnia religijna jest taka sama, to jednak każde społeczeństwo wykształciło swoje własne zwyczaje związane z tym świętem.

 

W czwartek 14 grudnia o godzinie 8:00 zapraszamy na świąteczne Śniadanie on-line zatytułowane: „Boże Narodzenie – międzykulturowo”. Będzie smacznie, bo wśród różnych tradycji opowiemy również o tym, co się podaje na świąteczny stół w różnych krajach.

 

 

Dowiedzą się Państwo między innymi:

 

  • jakie smakołyki jedzą w święta Francuzi
  • skąd pochodzi tradycja pocałunku pod jemiołą
  • czy Japończycy mają zwyczaje bożonarodzeniowe
  • jak w Meksyku celebruje się posadas
  • gdzie w Wigilię podaje się kiełbaski, a gdzie galaretę z nóżek
  • ile razy Boże Narodzenie jest obchodzone w Australii

 

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

 

 

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

 


Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!