Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

SK&S - Ukrainian Desk - Webinar

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

W odpowiedzi na wyzwania współczesnego świata, polska kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak z siedzibą w Warszawie uruchomiła nowy kierunek – Ukrainian Desk  https://www.youtube.com/watch?v=2-eEDZ5bFG0. W związku z tym wydarzeniem zapraszamy do udziału w naszym pierwszym projekcie w tym zakresie – Legal UAssistance – cyklu webinariów dotyczących różnych dziedzin polskiego prawa. Aby otrzymywać bieżące informacje nt. zmian w polskim prawie oraz aspektów prawnych, istotnych dla ukraińskiego biznesu w Polsce, proszę zarejestrować się poprzez link: https://skslegal.pl/ukrainian_desk/.

 

Tematy webinarów są specjalnie dobrane i będą przydatne dla ukraińskich przedsiębiorców w Polsce, a głównym językiem webinarów jest język ukraińskiUdział jest całkowicie bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Każdy webinar będzie miał swój temat niepowiązany z poprzednimi webinarami. Dodatkowo przed każdym webinarem można wysłać do nas listę pytań, które interesują Państwa w danym temacie i będą one brane pod uwagę w trakcie webinaru.

 

Pierwsze webinarium poświęcone jest tematowi "Praca zdalna a ostatnie zmiany w prawie pracy". Podczas spotkania omówimy w szczególności:

 

  • Prawidłowe wdrożenie pracy zdalnej
  • Rodzaje pracy zdalnej
  • Obowiązki pracodawcy i pracownika
  • Krótki przegląd zmian w przepisach prawa pracy w 2023 r.
  • Wpływ tych zmian na opodatkowanie pracowników

 

Data: 18 maja 2023 r., godz. 11:00 - 12:00 (CEST)

 

Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu w wersji angielskiej oraz ukraińskiej.

 

>> Zarejestruj się na webinarium <<

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!