Konferencja i Seminarium Rozwój kompetencji  •  Wymiana gospodarcza  •  Komunikacja i PR  •  Patronat CCIFP

Seminarium: Ścieżka Klienta : Dream experience, experience design

Cena :
260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby
Osobom, które anulują swój udział w seminarium do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów seminarium. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed seminarium, koszty nie są zwracane.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Chcielibyśmy, żeby każdy wyszedł z naszego seminarium z podstawowym zestawem wiedzy o tym, jak zacząć zbierać informacje i, jak pokazać je w czytelny sposób.

 

Żyjemy w czasach, w których mamy możliwość zbierania wielu informacji o naszych klientach, ale nie zawsze wiemy, co z tymi informacjami zrobić. Coraz częściej problemem nie jest pozyskanie wiedzy, ale jej odpowiednia synteza.

 

Nasze spotkanie będzie dotyczyło przekazania wiedzy na temat prezentacji zobrazowanych ścieżek użytkownika w różnych organizacjach oraz mapowania tych ścieżek. Takie działania pozwolą zrozumieć, jak można w usystematyzowany sposób poprawić doświadczenie klientów i użytkowników.

 

Chcielibyśmy, żeby każdy wyszedł z naszego seminarium z podstawowym zestawem wiedzy o tym, jak zacząć zbierać informacje i, jak pokazać je w czytelny sposób.

Ułatwi to podejmowanie kluczowych decyzji oraz określanie odpowiednich KPI.

 

Spotkanie jest skierowane do:

Wszystkich osób które mają wpływ na satysfakcję klientów oraz użytkowników końcowych kanałów cyfrowych oraz tradycyjnych. Przede wszystkim może zainteresować osoby od Managera w wzwyż, osoby odpowiedzialne za innowacje, rozwój produktu oraz obszar Customer i User Experience.

 

Spotkanie zamknięte jest dla przedstawicieli firm konkurencyjnych w stosunku do partnera merytorycznego spotkania. Z  góry dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Skontaktuj się z nami

Anna Maria Piszewska, Specjalista ds. Szkoleń CCIFP

anna.piszewska@ccifp.pl; tel. +48 22 521 21 44, +48 506 166 736

 

 

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin