Konferencja i Seminarium Patronat CCIFP  •  Komunikacja i PR  •  Wymiana gospodarcza  •  Rozwój kompetencji

Seminarium: Ścieżka Klienta : Dream experience, experience design

Nowa siedziba CCIFP : Al. Jerozolimskie 93 (Nowogrodzka Square, IV piętro), Warszawa
See on map

Język :
polski

Cena : 260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby

Osobom, które anulują swój udział w seminarium do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów seminarium. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed seminarium, koszty nie są zwracane.

Passé

L'événement est terminé.

Chcielibyśmy, żeby każdy wyszedł z naszego seminarium z podstawowym zestawem wiedzy o tym, jak zacząć zbierać informacje i, jak pokazać je w czytelny sposób.

Żyjemy w czasach, w których mamy możliwość zbierania wielu informacji o naszych klientach, ale nie zawsze wiemy, co z tymi informacjami zrobić. Coraz częściej problemem nie jest pozyskanie wiedzy, ale jej odpowiednia synteza.

 

Nasze spotkanie będzie dotyczyło przekazania wiedzy na temat prezentacji zobrazowanych ścieżek użytkownika w różnych organizacjach oraz mapowania tych ścieżek. Takie działania pozwolą zrozumieć, jak można w usystematyzowany sposób poprawić doświadczenie klientów i użytkowników.

 

Chcielibyśmy, żeby każdy wyszedł z naszego seminarium z podstawowym zestawem wiedzy o tym, jak zacząć zbierać informacje i, jak pokazać je w czytelny sposób.

Ułatwi to podejmowanie kluczowych decyzji oraz określanie odpowiednich KPI.

 

Spotkanie jest skierowane do:

Wszystkich osób które mają wpływ na satysfakcję klientów oraz użytkowników końcowych kanałów cyfrowych oraz tradycyjnych. Przede wszystkim może zainteresować osoby od Managera w wzwyż, osoby odpowiedzialne za innowacje, rozwój produktu oraz obszar Customer i User Experience.

 

Spotkanie zamknięte jest dla przedstawicieli firm konkurencyjnych w stosunku do partnera merytorycznego spotkania. Z  góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Partner merytoryczny

Skontaktuj się z nami

Anna Maria Piszewska, Specjalista ds. Szkoleń CCIFP

anna.piszewska@ccifp.pl; tel. +48 22 521 21 44, +48 506 166 736

 

 

Mapa dojazdu

Siedziba CCIFP : Aleje Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square, 6 minut pieszo od Dworca Centralnego , 3 minuty od Placu Starynkiewicza

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Plac Starynkiewicza)

Autobusem – linie: 127, 128, 158, 175 (przystanek Plac Starynkiewicza) lub linie: 131, 501, 517, 519, 521, 522, 525 (przystanek Dworzec Centralny)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w przy ulicy Williama Heerleina Lindleya oraz przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Siennej.

Płatne miejsca parkingowe z tyłu budynku, przy ul. Nowogrodzkiej (wjazd na ul. Nowogrodzką od ul. Chałubińskiego, ruch jednokierunkowy)

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!