Szkolenie

Seminarium nt. paliw ekologicznych w Polsce

Siedziba Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Cena : Wydarzenie bezpłatne.
Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zgłosić uczestnictwo na adres: ccifp@ccifp.pl

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na śniadanie tematyczne w CCIFP, które poprowadzą eksperci z firmy MARLINE. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona!

15 września organizujemy w naszej Izbie śniadanie na temat paliw ekologicznych, na które już dzisiaj zapraszamy. Będzie nam miło powitać Państwa w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej w Al. Jerozolimskich 93 w Warszawie (budynek Nowogrodzka Square, 4 piętro).

Zgodnie z transformacją ekologiczną „Zielony Ład”, programami „Czyste Powietrze” i „Eco-Miasta” oraz obowiązującym przepisami prawnymi w Polsce, wprowadzane są na polski rynek nowe produkty:

  • Paliwo alkilatowe
  • Diesel VHO.

Te czyste i nieszkodliwe paliwa, które są „pozytywne”, mogą mieć zastosowanie w większości firm w Polsce w maszynach z silnikiem 2 i 4-suwowym. Łączą one w sobie 4 wartości: korzyści dla zdrowia, środowiska, żywotności silnika i przyczyniają się do redukcji emisji CO2 do atmosfery.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego będziecie mieli Państwo okazję dowiedzieć się więcej na temat tych paliw, przedyskutować wynikające z tego możliwości rynkowe i wspólnie rozważyć wszelkie zalety i wady (w przypadku konkretnych przedsiębiorstw) przejścia na paliwa ekologiczne.

Podczas wydarzenia w roli ekspertów wystąpią Jean-François Bonin, Prezes firmy Marline, producenta paliw specjalnych oraz Tomasz Wolski, V-ce Prezes firmy Reflex, wyłącznego dystrybutora produktów na polski rynek.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do osób odpowiedzialnych za rozwój firmy, za zakup paliw, za park maszynowy, za bezpieczeństwo pracy pracowników oraz ochronę środowiska.

Śniadanie odbędzie się w siedzibie CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 4 piętro, w dniu 15 września 2022 w godz. 9.00-11.30.

Zapisać się można przez kontakt na poniższy adres e-mail: ccifp(@)ccifp.pl lub telefon: 22 521 21 40.

 


 

Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!