Konferencja i Seminarium

Seminarium: Efektywny lider zespołu- case-study projektu wdrożenia w Saint-Gobain przez ExploHR

Aleje Jerozolimskie 93
Aleje Jerozolimskie 93

Język : Polski

Zapisy zbierane są do :
Piątek 28 Luty 2020 - 14H00

Cena :
260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby.
Osobom, które anulują swój udział w seminarium do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów seminarium. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed seminarium, koszty nie są zwracane.

Zapisy *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Efektywny lider zespołu, czyli jak zwiększyć efektywność menadżerów i osób zarządzających.

 

„Trudno oczekiwać kierowania kolegami i podwładnymi od szefów, którzy samymi sobą nie umieją pokierować” – tymi słowami Peter F. Drucker rozpoczyna przedmowę swojej bestsellerowej książki pt. Menedżer Skuteczny. W drugim akapicie przedmowy autor pisze: „na efektywność składa się pewna suma nawyków”. Zapraszamy na spotkanie, na którym przedstawimy konkretne wdrożenie projektu rozwojowego w Saint Gobain, który przyniósł wzrost efektywności liderów zespołów dzięki wdrożeniu nowych, trwałych nawyków efektywności osobistej i skutecznego zarządzania zespołem. Podpowiemy również jak możecie Państwo wdrożyć podobne projekty w swoich organizacjach.

  1. Case-study. Opis realizacji projektu Efektywny Lider w Saint Gobain
  2. Przykłady innych opcji realizacji Projektów Efektywności
  3. Sesja pytań i odpowiedzi

 

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin