Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Save the Date i włącz się do dyskusji! Konferencja „Wszyscy Jesteśmy RównieWażni”

Siedziba Michelin Polska, ul. Leonharda 9, 10-454, Olsztyn, Polska
See on map

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Michelin Polska, zgodnie ze strategią Grupy Michelin opartą na trzech filarach „Ludzie, Planeta, Biznes”, skupia się na różnorodności na każdym poziomie działalności.

W styczniu 2022 r. wystartowaliśmy z autorskim programem RównieWażni, który prowadzimy

z sukcesem już od 2 lat. Inicjatywa skupia się na edukacji, przeciwdziałaniu dyskryminacji oraz

wspieraniu różnorodności wśród pracowników i lokalnej społeczności.

Im więcej działań podejmujemy, tym bardziej dostrzegamy potrzebę rozwijania tego programu.

Dlatego też organizujemy wspomniane wydarzenie, które umożliwi przedstawicielom firm, organizacji i partnerom biznesowym Michelin sympatyzującym z ideą różnorodności spotkanie i wymianę doświadczeniami.

 

Dla kogo jest ta konferencja?

Zapraszamy osoby, które podzielają wartości związane z różnorodnością, chcą pogłębiać swoją wiedzę oraz poznać najlepsze praktyki i włączyć się do dyskusji w tym obszarze. Stworzymy przestrzeń do wymiany najlepszych praktyk podczas rozmów panelowych i kuluarowych, a także przedstawimy inspirujące przykłady działań promujących różnorodność w formie studiów przypadków.

 

Podczas pierwszej edycji naszej konferencji, której przyświeca nieprzypadkowe hasło „Włącz się do dyskusji”, zapraszamy do rozmowy w trzech obszarach: różnorodność i inkluzja, sytuacja kobiet w organizacjach oraz zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami. Zapewniamy, że podczas tego wydarzenia, wszyscy będziemy równie ważni! Dlatego już teraz zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji i zadawania pytań panelistom z poziomu agendy wydarzenia: Konferencja Wszyscy Jesteśmy RównieWażni (michelin.pl)
Przy każdym z paneli znajduje się przycisk „Zadaj pytanie”. Odpowiemy na nie podczas spotkania.

 

Wydarzenie będzie miało charakter interaktywny i włączający. Wszystkich uczestnikom, na tydzień przed wydarzeniem, udostępnimy aplikację mobilną konferencji, w której znajdą się wszystkie informacje na temat spotkania: agenda, biogramy panelistów, aktualności, konkurs, quizy, głosownie na prezent konferencyjny dla uczestników, wspólne tworzenie chmury tagów ze słowami kluczowymi konferencji, dostęp do fotorelacji oraz dyskusje online kontynuujące wątki podjęte na scenie konferencyjnej i wiele więcej!

 

Jakie działania planujemy po wydarzeniu?

Mamy nadzieję stworzyć koalicję pracodawców i organizacji wspierających różnorodność. Liczymy również na to, że konferencja „Wszyscy jesteśmy RównieWażni” będzie inspiracją do dalszych działań na rzecz inkluzywnego środowiska pracy.

 

 

Już teraz zachęcamy do zarezerwowania daty 16 maja 2024 roku w Państwa kalendarzach.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc jest ograniczona.

Aby potwierdzić udział w konferencji i zarezerwować miejsce, prosimy wypełnić krótki formularz rejestracyjny: Rejestracja - Konferencja Wszyscy Jesteśmy RównieWażni (michelin.pl)

Wszyscy jesteśmy RównieWażni – włącz się do dyskusji!

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!