Rendez-vous Biznesu - wtorek, 2 lipca 2013, godz. 18.00 - Muzeum Powstania Warszawskiego


Muzeum Powstania Warszawskiego, ul. Grzybowska 79, Warszawa

Język : polski/francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Comiesięczne spotkania dla firm stowarzyszonych z cyklu "Rendez-vous biznesu" organizowane s? z myśl? o stworzeniu dla Państwa platformy wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne. Chcemy pokazywać Państwu nowe, oryginalne miejsca, inspirować do działania i wskazywać nowe możliwości rozwoju.

W tym miesi?cu dzięki wsparciu Fundacji Orange będziemy gośćmi Muzeum Powstania Warszawskiego, jednego z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych obiektów muzealnych w Warszawie.
Okazj? do naszego spotkania w tym wyj?tkowym miejscu jest udostępnione zwiedzania Muzeum Wirtualnego, którego mecenasem jest Fundacja Orange, w języku francuskim.

W programie wieczoru przewidujemy: zwiedzanie muzeum z przewodnikiem oraz krótk? prezentację nowatorskiego projektu „Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego”. Na zakończenie spotkania zaprosimy Państwa na koktajl, w trakcie którego można będzie porozmawiać z uczestnikami spotkania.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie przewidziane jest wył?cznie dla firm stowarzyszonych w CCIFP. Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na wydarzenie przez tę stronę internetow? do dnia 28 czerwca. Prosimy również o zaznaczenie w sekcji formularza "Pytania/uwagi" w której grupie językowej chc? Państwo zwiedzać muzeum (pl/fr).
Po tym terminie potwierdzenia nie będ? akceptowane. Zgłoszenia przyjmowane s? w kolejności napływania. Ilość miejsc jest ograniczona, z jednej firmy mog? wzi?ć udział maks. 2 osoby.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin