Rendez-vous Biznesu w Poznaniu

Cena :
-

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Delegatura Regionalna CCIFP w Poznaniu zaprasza na Rendez-vous Biznesu

TERMIN:  20 września 2007 r.

MIEJSCE: Hotel Campanile, ul.   Św. Wawrzyńca 96, Poznań

TEMAT:  Poznawanie nowych członków,    wymiana doświadczeń i budowanie długotrwałych  kontaktów biznesowych i nie tylko. Prezentacja  kalendarza najbliższych wydarzeń biznesowych w regionie Wielkopolski. Gościem specjalnym będzie mecenas Karolina Służewska-Woźnicka z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych CELICHOWSKI-SZYNDLER-WIECKOWSKA I PARTNERZY Sp. k., która zaprosi na najbliższe seminarium w Poznaniu nt.   „Pracy bez granic, czyli zatrudniania i oddelegowywania pracowników".    

GRUPA DOCELOWA: Firmy stowrzyszone CCIFP i ich Partnerzy

PROGRAM:

17:45-18:00 Rejestracja uczestników
18:00-18:20 Słowo wstępu Serge Bosca FORTE SWEDEN, Przedstawiciel CCIFP w regionie Wielkopolski. Przedstawienie harmonogramu spotkań w regionie Wielkopolski.
18:20-18:35 Zapowiedź seminarium nt. Praca bez granic, czyli zatrudnianie i oddelegowywanie pracowników", Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych CELICHOWSKI-SZYNDLER-WIECKOWSKA I PARTNERZY Sp. k.
18:35- 19:00 Koktail

Prosimy o potwierdzenie przybycia.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!