Rendez-vous Biznesu w maju. Komentarze powyborcze francuskich i polskich ekspertów. Spotkanie 18 maja.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski / francuski

Cena : Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych. SPOTKANIE HYBRYDOWE: możliwy udział na miejscu lub online (platforma ZOOM).

Osoby zainteresowane udziałem ONLINE prosimy o informację mailową.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z naszego cyklu, przeznaczone dla kadry menadżerskiej firm członkowskich CCIFP.

Na zaplanowanym na 18 maja (uwaga, zmiana wcześniejszej daty) Rendez-vous Biznesu chcielibyśmy skupić się na emocjach powyborczych - porozmawiać i skomentować wynik wyborów prezydenckich we Francji, poruszając takie obszary jak wpływ reelekcji Emmanuela Macron na kierunki rozwoju Francji, relacje geopolityczne i handlowe pomiędzy Francją, a Polską, rolę Francji w Unii Europejskiej, a także działania i sytuację Francji w kontekście wojny w Ukrainie.

 

Podczas spotkania, będziemy mogli na spokojnie zastanowić się, jak kolejna kadencja Emmanuela Macron wpłynie na Francję i, szerzej, Europę. Decyzje nowego Prezydenta będą niezwykle istotne zarówno w kontekście wewnętrznym jak i z punktu widzenia partnerów zagranicznych Francji. Do debaty o konsekwencjach głosowania z 24 kwietnia zaprosiliśmy więc wyjątkowych gości: Panią Caroline de Camaret, szefową serwisu europejskiego i dziennikarkę FRANCE 24, Pana Jędrzeja Bieleckiego, dziennikarza dziennika "Rzeczpospolita" oraz Panią Amandę Dziubińską, politolożkę, analityczkę Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych ds. Francji w Programie Trójkąta Weimarskiego.

 

Gości wydarzenia zaprosimy następnie na część koktajlową - rozmowy przy lampce wina będą doskonałą okazją do wymiany opinii na tematy gospodarcze, inspiracji do działania i nawiązywania relacji z pozostałymi firmami stowarzyszonymi w CCIFP.

Wydarzenie odbędzie się w formacie hybrydowym - w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej oraz online, na platformie ZOOM. Osoby zainteresowane udziałem online prosimy o wiadomość mailową.

 

Kontakt: antonina.sobczak(@)ccifp.pl

 

****

Rendez-vous Biznesu to cykliczne spotkania Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, przeznaczone dla kadry menadżerskiej wszystkich firm członkowskich, poświęcone aktualnym zagadnieniom biznesowym w Polsce i umożliwiające członkom CCIFP nawiązanie kontaktów.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!