Rekrutacja przez LinkedIn


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
350 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 550 PLN pozostałe osoby.

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Warsztaty w formule Lunch & Learn

 

>

Warsztat adresowany jest do pracowników działów HR, którzy chc? poszerzyć wiedzę i umiejętności z zakresu rekrutacji poprzez narzędzia mediów społecznościowych, na przykładzie LinkedIn.

Podczas spotkania zostan? omówione kolejne punkty:

1). Świat social media światem rekruterów   

2). LinkedIn.com - charakterystyka narzędzia, zalety, przeciwwskazania   

3). Różnorodne cele w jednej platformie – czy dla każdego?   

a). Rekrutacja

b). Personal branding

c). Employer branding

4). Blaski i cienie LinkedIn

Warsztaty zakończ? się wspólnym lunchem.

Osoba prowadz?ca:

Katarzyna Majcher – psycholog z wykształcenia, HR-owiec z zawodu i zainteresowań.   Z branż? rekrutacyjn? zwi?zana jest od 5 lat, w ci?gu których gromadziła wiedzę   z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników średniego oraz wyższego szczebla. Entuzjastka poszukiwań nowych, alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów, jakimi s? m.in. media społecznościowe. Obecnie zwi?zana z firm? doradztwa personalnego ManpowerGroup, w której odpowiada za programy stażowe, a także rekrutacje do struktur wewnętrznych organizacji, w tym marek specjalistycznych, jak Experis IT i Experis Finance. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji Psychologia Organizacji i Pracy oraz Psychologia Ekonomiczna.

Partner merytoryczny :

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!