RADOSC i SZCZESCIE – mowimy o tym głosno na swiatecznym spotkaniu Klubu HR!


ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm członkowskich

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Czy wyniki badań, które pokazują, że osoby mówiące o radości i szczęściu są bardziej kreatywne i produktywne w pracy to prawda? Czy można zdefiniować pojęcie szczęścia w pracy i czy w ogóle należy to do obowiązków pracodawcy? Jaka jest rola HR w budowaniu atmosfery radości i szczęścia w pracy?

 

>

Zapraszamy wszystkich Państwa do poszukania razem z nami odpowiedzi na te pytania i do przyjrzenia się temu, jak szczęście i radość pracowników można przełożyć na konkretne korzyści dla organizacji. Odważnie poruszymy z Państwem tematy, które często wywołuj? dużo emocji.

Odnosz?c się do światowych trendów podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem jako menadżerów, trenerów i coachów, którzy od strony praktycznej mieli okazję przyjrzeć się tym zjawiskom. Zaproponujemy Państwo skorzystanie z kilku inspiracji, które nie tylko ułatwiaj? wspieranie szczęścia w pracy, ale także pozwalaj? na pielęgnowanie radości w sobie.

Będzie to dla nas wszystkich okazja do świadomego przekazania naszej radości bliskim, szczególnie podczas zbliżaj?cych się rodzinnych, świ?tecznych spotkań.

Partnerem spotkania jest: PIASECKA I ŻYLEWICZ

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!