Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

PWC l Forum danych SAP

Hotel Intercontinental
Emilii Plater 49
00-125
Warszawa
Polska

Język : Polski

Cena :
WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Najlepsze praktyki raportowania zarządczego i planowania.

 

Szanowna Pani! / Szanowny Panie!  

 

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Pana/Panią na Forum danych SAP - wydarzenie organizowane przez PwC Polska, które odbędzie się już 17 października w Hotelu Intercontinental w Warszawie w godzinach 9:30-15:00. 

 

 

Forum danych SAP to okazja do poznania najlepszych praktyk raportowania zarządczego i planowania!  

 

Opowiemy o tym, jak nowoczesne narzędzia i rozwiązania SAP wspierają firmy w obszarze analityki danych. Wraz z ekspertami SAP odpowiemy na pytanie, jak efektywnie planować sprzedaż w sektorze FMCG, oraz zaprezentujemy prawdziwe case studies wdrożeń technologicznych rozwiązań z zakresu analizy danych. Podczas warsztatów inspiracyjnych będziemy rozmawiać o najlepszych praktykach projektowania procesu Financial Planning & Analytics. 

 

Jeśli chcą Państwo opracować spójną strategię dla danych i analityki lub lepiej poznać narzędzia takie jak SAP Datasphere, czy SAP Analytics Cloud, zapraszamy do udziału. 

 

Forum danych SAP to także świetna okazja do networkingu i wspólnej wymiany wiedzy odnośnie analityki danych biznesowych.  

 

Przesyłamy szczegółową agendę wydarzenia.  

 

W przypadku zainteresowania i chęci wzięcia udziału w wydarzeniu, prosimy o rejestrację maksymalnie dwóch osób z firmy przez formularz online

 

 

Z poważaniem, 


 

 ZOBACZ DODATKOWE INFORMACJE NA STRONIE 

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!