Wydarzenia  •  Wydarzenie VIP

Przedwyborcze spotkania z politykami

Siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie dla prezesów i kadry zarządzającej firm członkowskich. Zapraszamy po jednej osobie z firmy.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na cykl spotkań z politykami najważniejszych ugrupowań politycznych. To niepowtarzalna okazja do zdobycia informacji z pierwszej ręki.

Zapraszamy na spotkanie z posłanką Izabelą Leszczyną i posłem Januszem Cichoniem z Platformy Obywatelskiej, które odbędzie się 13 kwietnia 2023 r. w godz. 18:00-19:30 w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP), Al. Jerozolimskie 93.

To pierwsze z cyklu spotkań z politykami wszystkich najważniejszych ugrupowań politycznych w Polsce, które CCIFP organizuje dla swoich członków. 

Przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi chcemy umożliwić naszym firmom członkowskim:

  • Poznanie różnorodności poglądów i propozycji programowych najważniejszych partii politycznych, ze szczególnym uwzględnieniem planów gospodarczych i polityki wobec przedsiębiorców i inwestorów oraz wyzwań z jakimi będą musieli się zmierzyć. 
  • Bezpośredni kontakt z politykami, pozwalający na zdobycie informacji z pierwszej ręki, na zadawanie pytań, wyrażenie swoich opinii i postulatów oraz przedstawienia własnych oczekiwań.
  • Podjęcie świadomych decyzji wyborczych na podstawie rzetelnej wiedzy, porównania i analizy różnych opcji i oceny, które z nich najlepiej odpowiadają własnym oczekiwaniom i potrzebom.

Poprzez nasze spotkania z politykami chcemy spopularyzować ideę dialogu między ludźmi biznesu a politykami i podkreślić znaczenie stabilności politycznej dla rozwoju gospodarczego kraju.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!