Webinar  •  Webinar Finanse i Podatki

Projekt nowelizacji WHT – spotkanie online z Ministerstwem Finansów

Język :
polski

Cena : Wydarzenie jest bezpłatne dla reprezentantów firm stowarzyszonych.

Liczba miejsc ograniczona

Passé

L'événement est terminé.

Spotkanie za pomocą aplikacji MS Teams Czekamy na Państwa zgłoszenia do dnia 28 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Miło mi poinformować Państwa o kolejnym spotkaniu Komitetu Podatki, podczas którego będziemy mieli okazję kontynuować nasze rozmowy z Ministerstwem Finansów, odnośnie nowelizacji ustawy o podatku u źródła. (WHT).

 

Podczas spotkania, Jan Sarnowski, Podsekretarz Stanu Pełnomocnik ds. współpracy międzynarodowej w zakresie VAT w Ministerstwie Finansów przedstawi założenia reformy podatku u źródła / mechanizmu tzw. WHT refund. Spotkane odbędzie się w dniu 4 września na godz. 12.00 w aplikacji Teams.

 

Spotkanie odbędzie w j. polskim. Czekamy na Państwa zgłoszenia do dnia 28 sierpnia. Liczba osób jest ograniczona.

 

Osoby zainteresowane zapoznaniem się z ostatnim, przesłanym przez nas stanowiskiem wraz z postulatami, zachęcam do lektury: https://www.ccifp.pl/komunikacja/aktualnosci/n/news/postulaty-igcc-w-zakresie-podatku-u-zrodla.html

 

Jednocześnie informujemy, że zapisanie się na wydarzenie jest równoznaczne z Państwa zgodą na przekazanie Państwa danych do organizatora spotkania w Ministerstwie Finansów.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!