Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Pomoc, koszt czy inwestycja, czyli o współpracy biznesu z NGO

biuro CRIDO, ul. Towarowa 28, Warszawa
See on map

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Pandemia i wybuch wojny w Ukrainie wyzwoliły w nas, jako społeczeństwie, siły do niezwykłego zaangażowania społecznego. Naturalnymi liderami tych działań stały się organizacje pozarządowe, które są dziś bardziej widoczne w przestrzeni publicznej i ich znaczenie ciągle rośnie. Jednocześnie, z wielu powodów, biznes na coraz większą skalę włącza w swoje strategie działania, których cele nie są nastawione na zysk.

Celem Fundacji CRIDO jest budowanie relacji biznesu z organizacjami pozarządowymi, dlatego chcemy zaprosić Państwa do podzielenia się swoimi doświadczeniami oraz refleksjami w tym obszarze, podczas naszej konferencji, która odbędzie się 23 maja 2023 r. o godz. 9:15. 

Podczas wydarzenia wspólnie z zaproszonymi prelegentami przybliżymy uczestnikom świat trzeciego sektora i zastanowimy się, po co i jak współpracować z organizacją pozarządową. Odpowiemy na pytania, jak biznes może pomóc NGOsom w rozwiązywaniu naszych wspólnych problemów społecznych oraz co dla firmy oznacza relacja z organizacjami trzeciego sektora. Opowiemy też, na co zwrócić uwagę we współpracy biznes-NGO.

Agenda oraz rejestracja: https://crido.pl/events/pomoc-koszt-czy-inwestycja-czyli-o-wspolpracy-biznesu-z-ngo/

 

ORGANIZATOR: Fundacja CRIDO

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!