Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Polska i Ukraina: różnice kulturowe w biznesie

Online,

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

Passé

L'événement est terminé.

Warsztaty online z BALAJCZA

Wtorek, 25 października 2022 r.

godz. 11:00-12:00

Tworzenie i funkcjonowanie w zespołach międzykulturowych jest czasami jak granie w piłkę nożną, kiedy każda z drużyn ma własne zasady gry. Żeby gra była skuteczna, trzeba najpierw poznać zasady każdego z zespołów, a potem ustalić wspólną wersję ostateczną, biorąc pod uwagę preferencje każdej ze stron.

Polska i Ukraina, sąsiadujące kraje, niby podobne – a jednak są pewne różnice kulturowe, o których warto wiedzieć, aby nawiązać skuteczną i efektywną współpracę.

Weź udział we wtorkowym Warsztacie i dowiedz się:

  • jakie są fazy szoku kulturowego
  • jakie ukraińskie imię ma skróconą formę Ola (nie jest to Aleksandra)
  • w jaki sposób buduje się zaufanie w Polsce, a jak w Ukrainie
  • co oznacza linearne podejście do czasu i w którym kraju jest preferowane?

Spotkanie poprowadzi:

Kateryna Chwiszczuk – trenerka międzykulturowa wielojęzyczna umiejętności miękkich (języki: ukraiński, polski, angielski, francuski), a także trenerka wewnętrzna wspierająca rozwój pracowników w korporacji międzynarodowej. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach z klientami głównie z rynków francuskiego i szwajcarskiego w obszarach: finanse, kadry i płace, obsługa klienta. Wspieranie pracowników i klientów poprzez dostarczanie inteligentnych rozwiązań jest jej pasją. Wierzy, że wyzwania to również możliwości. Urodzona we Lwowie, wychowana w Algierii, od 13 lat mieszka w Polsce.

Partner spotkania: Sietar Polska

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!