Online APERO: Spotkanie wokół whisky z Dariuszem Fabrykiewiczem.

Język :
polski

Cena : Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych.

Link do udziału w webinarze zostanie przesłany osobno po potwierdzeniu rejestracji

Passé

L'événement est terminé.

O whisky, jej odmianach i sposobach degustacji można posłuchać, nie wychodząc z domu.

Wystarczy przygotować  sobie wygodne miejsce przed komputerem i dołączyć do naszego Online APERO. Spotkanie dla wszystkich, którzy chcieliby zabłysnąć wiedzą o bursztynowym trunku.

 

Świat whisky jest bogaty. Ta różnorodność gatunków, marek, sposobów delektowania się może wprawiać w zdumienie, a nawet zakłopotanie. Ambasador marki zdradzi czym się charakteryzuje prawdziwa szkocka whisky, opowie o jej historii, sztuce tworzenia whisky single malt oraz jej współczesnych odsłonach. Uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo degustować  whisky oraz odkrywać jej nieoczywiste smaki i różnorodne aromaty.

 

Dariusz Fabrykiewicz – Ambasador Whisky i alkoholi prestiżowych, prowadzący:

Moja pasja do whisky wzrastała od wielu lat. Zainspirowany chęcią zgłębiania wiedzy na temat whisky rozpocząłem swoją edukację związaną z tym trunkiem. Przez lata praktyki nauczyłem się instynktownie rozróżniać jej zapach, smak i charakter. Potem przyszedł czas na  podróże do Szkocji aby osobiście, na miejscu, poczuć klimat w którym tworzy się najlepsze whisky na świecie. Spotkania z twórcami i pasjonatami whisky upewniły mnie, że jest to trunek, któremu warto poświęcić jeszcze więcej czasu na poznanie go na wskroś…

Dziś wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłem mogę dzielić się z innymi co sprawia mi ogromną satysfakcję.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!